Čas na serveru 09:46:58

Aukce LXXI./2021

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 288501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 44 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Bedřich  Feigl - Městská brána

Bedřich Feigl
Městská brána

Id: 289607

olej/překližka, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, malba lehce narušena prasklinkami ve dřevě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Soběslav  Pinkas - Podvečer

Soběslav Pinkas
Podvečer

Id: 292503

olej/plátno, rozměr 29 x 23 cm, neznačeno, oděrky na rámu, doba vzniku cca 1875, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Olbram Zoubek - Eva a had z ráje

Eva a had z ráje

Id: 288406

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2002, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Alojz Klimo - Okna

Alojz Klimo
Okna

Id: 290602

tempera/sololit, rozměr 58,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

17 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Ženíšek - Dívka s cigaretou

Josef Ženíšek
Dívka s cigaretou

Id: 288801

olej/plátno, rozměr 26 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Olbram Zoubek - Dvojčata

Dvojčata

Id: 290805

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2016, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování s draperií

Zvěstování s draperií

Id: 291705

papírový reliéf, rozměr listu 45 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
3 800

16 500

Detail

Miroslav  Tichý - Abstrakce

Miroslav Tichý
Abstrakce

Id: 291901

malba/plátno, rozměr 60 x 72 cm, neznačeno, přiložen certifikát autorství od správkyně pozůstalosti, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Eduard Boehm - Pod rozkvetlým stromem

Eduard Boehm
Pod rozkvetlým stromem

Id: 288602

olej/dřevo, rozměr 31 x 26 cm, značeno vlevo dole, deska prohnutá, v minulosti prasklá a opravená, mírně poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 179

Detail

Oldřich Kulhánek - Repulsion No. 1

Oldřich Kulhánek
Repulsion No. 1

Id: 290901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 88 x 65 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

16 000

Detail

Kája Saudek - Rytíř

Kája Saudek
Rytíř

Id: 291002

kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr viditelný 42,5 x 57,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Ota Janeček - Zasněná

Zasněná

Id: 291706

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, datováno a popsáno věnováním v ploše, list byl v minulosti přeložen, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Hoch s ptáčkem

Vilém (Willi) Nowak
Hoch s ptáčkem

Id: 292206

olej/deska, rozměr 35 x 49 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:
4 800

16 000

Detail

Pasta  Oner - We should get lost somewhere

Pasta Oner
We should get lost somewhere

Id: 287002

serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail