Aukce LXXI./2021
Bedřich Feigl
Městská brána
Id: 289607
olej/překližka, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, malba lehce narušena prasklinkami ve dřevě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Soběslav Pinkas
Podvečer
Id: 292503
olej/plátno, rozměr 29 x 23 cm, neznačeno, oděrky na rámu, doba vzniku cca 1875, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč
Eva a had z ráje
Id: 288406
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2002, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Alojz Klimo
Okna
Id: 290602
tempera/sololit, rozměr 58,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně štítek, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 49
Josef Ženíšek
Dívka s cigaretou
Id: 288801
olej/plátno, rozměr 26 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Dvojčata
Id: 290805
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2016, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Zvěstování s draperií
Id: 291705
papírový reliéf, rozměr listu 45 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 500 Kč
Miroslav Tichý
Abstrakce
Id: 291901
malba/plátno, rozměr 60 x 72 cm, neznačeno, přiložen certifikát autorství od správkyně pozůstalosti, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Eduard Boehm
Pod rozkvetlým stromem
Id: 288602
olej/dřevo, rozměr 31 x 26 cm, značeno vlevo dole, deska prohnutá, v minulosti prasklá a opravená, mírně poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 179 Kč
Oldřich Kulhánek
Repulsion No. 1
Id: 290901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 88 x 65 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 000 Kč
Kája Saudek
Rytíř
Id: 291002
kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr viditelný 42,5 x 57,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Zasněná
Id: 291706
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, datováno a popsáno věnováním v ploše, list byl v minulosti přeložen, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Hoch s ptáčkem
Id: 292206
olej/deska, rozměr 35 x 49 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní štítek
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 000 Kč
Pasta Oner
We should get lost somewhere
Id: 287002
serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Václav Radimský
Na Labi
Id: 289105
litografie/papír, rozměr listu 14,7 x 23 cm, značeno v tisku uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 57