Čas na serveru 03:27:15

Aukce LXXI./2021

Ota Bubeníček - Barevné louky

Ota Bubeníček
Barevné louky

Id: 289901

olej/karton, rozměr viditelný 24 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 60

Josef Krejsa - Z jihočeské krajiny

Josef Krejsa
Z jihočeské krajiny

Id: 293001

olej/dřevěná deska, rozměr 25,5 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 53

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 288502

malba/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Jan Saudek - Rejoice!

Rejoice!

Id: 288404

fotografie, rozměr 30,2 x 40,6 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 55

Karel Chaba  - Schody

Karel Chaba
Schody

Id: 290505

malba/karton, rozměr 10 x 7,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 61

Peter Arnold Weisz-Kubínčan - Letní večer

Peter Arnold Weisz-Kubínčan
Letní večer

Id: 290702

barevná kresba/papír, rozměr viditelný 48,5 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 63

Karel Chaba  - Z Kampy

Karel Chaba
Z Kampy

Id: 289210

malba/deska, rozměr 9,8 x 12 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 66

Robert Jiran - Vzpomínka na Maradonu

Robert Jiran
Vzpomínka na Maradonu

Id: 289403

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Kamil Kubík - Wall Street

Kamil Kubík
Wall Street

Id: 289703

autorský tisk/papír, rozměr listu 58,5 x 72,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Georges Kars - Na kraji vesničky

Georges Kars
Na kraji vesničky

Id: 290704

olej/plátno, rozměr 30,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 52

Pasta  Oner - Choose to be Happy

Pasta Oner
Choose to be Happy

Id: 287001

serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 50

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 290804

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

34 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 56

Kája Saudek - Šotek

Kája Saudek
Šotek

Id: 291003

kombinovaná/kolorovaná/kresba/papír, rozměr 29 x 39 cm, neznačeno, na zadní straně razítko komise TV studia, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Adolf Born - Pohlednice od dědečka

Pohlednice od dědečka

Id: 291402

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

33 500

Detail

Jan Saudek - That sweet little face from Brünn

That sweet little face from Brünn

Id: 286701

fotografie, rozměr 39,2 x 31 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

33 333

Detail