Aukce LXXI./2021
Ota Bubeníček
Barevné louky
Id: 289901
olej/karton, rozměr viditelný 24 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 60
Josef Krejsa
Z jihočeské krajiny
Id: 293001
olej/dřevěná deska, rozměr 25,5 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 53
Kristian Kodet
Hlava
Id: 288502
malba/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Rejoice!
Id: 288404
fotografie, rozměr 30,2 x 40,6 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 55
Karel Chaba
Schody
Id: 290505
malba/karton, rozměr 10 x 7,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 61
Peter Arnold Weisz-Kubínčan
Letní večer
Id: 290702
barevná kresba/papír, rozměr viditelný 48,5 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 63
Karel Chaba
Z Kampy
Id: 289210
malba/deska, rozměr 9,8 x 12 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 66
Robert Jiran
Vzpomínka na Maradonu
Id: 289403
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 000 Kč
Kamil Kubík
Wall Street
Id: 289703
autorský tisk/papír, rozměr listu 58,5 x 72,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Georges Kars
Na kraji vesničky
Id: 290704
olej/plátno, rozměr 30,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 52
Pasta Oner
Choose to be Happy
Id: 287001
serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 50
Emil Filla
Zátiší
Id: 290804
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 56
Kája Saudek
Šotek
Id: 291003
kombinovaná/kolorovaná/kresba/papír, rozměr 29 x 39 cm, neznačeno, na zadní straně razítko komise TV studia, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Pohlednice od dědečka
Id: 291402
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
33 500 Kč
That sweet little face from Brünn
Id: 286701
fotografie, rozměr 39,2 x 31 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 333 Kč