Čas na serveru 09:45:17

Aukce LXXI./2021

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní tvary

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní tvary

Id: 287101

olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 25 cm, značeno vpravo dole, datováno 63, rámováno, výborný stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

105 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 131

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 288505

olej/karton, rozměr 102 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 64

Georges Kars - Akt

Georges Kars
Akt

Id: 280202

olej/lepenka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
6 000

101 000

Detail

Příhozy: 93

Vladimír Komárek - Zelené knihy

Vladimír Komárek
Zelené knihy

Id: 287901

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 106

Jan  Zrzavý - Máří Magdaléna

Máří Magdaléna

Id: 292008

malba/deska, rozměr malby 13 x7,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 119

Josef Bárta - U rybníka

Josef Bárta
U rybníka

Id: 289902

olej/plátno, rozměr 48 x 70 m, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Příhozy: 105

František Janoušek - Duchové

František Janoušek
Duchové

Id: 289604

pastel/černý karton, rozměr 28 x 42 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně potvrzení pravosti a popis, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

88 000

Detail

Příhozy: 98

Jan  Zrzavý - Bárky na rybníku

Bárky na rybníku

Id: 289309

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 44,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 66

Kristian Kodet - Vzpomínka

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 288503

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Příhozy: 73

František Kupka - Rolandova píseň

František Kupka
Rolandova píseň

Id: 290001

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

81 003

Detail

Příhozy: 99

Fernando Botero - Jezdec

Fernando Botero
Jezdec

Id: 289308

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 34 cm, celková výška včetně podstavce 37 cm, značeno na plastice viz foto, drobné oděrky na podstavci

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Příhozy: 93

Eva Kmentová - Prsty

Eva Kmentová
Prsty

Id: 289207

reliéf/olovo/cín, rozměr 23,5 x 30 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1974, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

76 100

Detail

Příhozy: 72

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 291102

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 53

František Kaván - Mrazívé ráno

František Kaván
Mrazívé ráno

Id: 286401

olej/karton, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce znečištěno pod sklem, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 64

Vincenc Beneš - Kytice

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 289606

olej/sololit, rozměr 45 x 37 cm, značeno vpravo dole, poškozený původní rám

Vyvolávací cena:

72 300

Detail

Příhozy: 61