Aukce LXXI./2021
Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní tvary
Id: 287101
olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 25 cm, značeno vpravo dole, datováno 63, rámováno, výborný stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 131
Kristian Kodet
Milenci
Id: 288505
olej/karton, rozměr 102 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 64
Georges Kars
Akt
Id: 280202
olej/lepenka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
101 000 Kč
Příhozy: 93
Vladimír Komárek
Zelené knihy
Id: 287901
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 106
Máří Magdaléna
Id: 292008
malba/deska, rozměr malby 13 x7,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 119
Josef Bárta
U rybníka
Id: 289902
olej/plátno, rozměr 48 x 70 m, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 105
František Janoušek
Duchové
Id: 289604
pastel/černý karton, rozměr 28 x 42 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně potvrzení pravosti a popis, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 98
Bárky na rybníku
Id: 289309
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 44,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
86 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 66
Kristian Kodet
Vzpomínka
Id: 288503
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 73
František Kupka
Rolandova píseň
Id: 290001
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
81 003 Kč
Příhozy: 99
Fernando Botero
Jezdec
Id: 289308
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 34 cm, celková výška včetně podstavce 37 cm, značeno na plastice viz foto, drobné oděrky na podstavci
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč
Příhozy: 93
Eva Kmentová
Prsty
Id: 289207
reliéf/olovo/cín, rozměr 23,5 x 30 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1974, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 100 Kč
Příhozy: 72
František Ringo Čech
Praha
Id: 291102
olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 53
František Kaván
Mrazívé ráno
Id: 286401
olej/karton, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce znečištěno pod sklem, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 64
Vincenc Beneš
Kytice
Id: 289606
olej/sololit, rozměr 45 x 37 cm, značeno vpravo dole, poškozený původní rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
72 300 Kč
Příhozy: 61