Čas na serveru 10:02:13

Aukce LXXI./2021

Josef Fiala - Na pastvě

Josef Fiala
Na pastvě

Id: 287402

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

24 500

Detail

Příhozy: 57

Martin Benka - Tatry

Martin Benka
Tatry

Id: 289305

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, dokumentace na zadní straně

Vyvolávací cena:

24 222

Detail

Jan Saudek - Marie

Marie

Id: 286603

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 51,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 67

Jiří Procházka - Draperie

Jiří Procházka
Draperie

Id: 288403

olej/plátno, rozměr 47,5 x 33,5 cm, značeno ve spodní části s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

23 400

Detail

Oldřich Kulhánek - Pád No. 3

Oldřich Kulhánek
Pád No. 3

Id: 287201

litografie/papír, rozměr listu cca 74 x 56 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Václav Hejna - Operace

Václav Hejna
Operace

Id: 291211

olej/plátno, rozměr 41 x 41 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně štítek ČFVU

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Olbram Zoubek - Herečka

Herečka

Id: 291301

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 36,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 55

Karel Hodr - Krajina

Karel Hodr
Krajina

Id: 288804

olej/sololit, rozměr 31 x 41 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 71

Ota Janeček - Konvolut osmi kusů

Konvolut osmi kusů

Id: 289203

barevná suchá jehla/ruční papír, jedná se publikaci Františka Halase Mladé ženy, výtisk číslo 22, rozměr desek cca 30 x 22 cm, volně loženo, vydáno k narozeninám Oty Janečka

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Otakar Číla - Prodavač melounů

Otakar Číla
Prodavač melounů

Id: 289602

olej/překližka, rozměr 50 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

  Neznačeno - Babí skála

Neznačeno
Babí skála

Id: 292208

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 44 x 57 cm, pospáno a datováno v ploše, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

22 000

Detail

Příhozy: 64

Gustav Macoun - Na starém městě

Gustav Macoun
Na starém městě

Id: 292304

olej/karton, rozměr 23,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Rapin - Perlička

Jan Rapin
Perlička

Id: 287802

olej/plátno, rozměr 30 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

21 001

Detail

Příhozy: 51

Jan B. Minařík - Na vyhlídce

Jan B. Minařík
Na vyhlídce

Id: 286302

olej/plátno, rozměr 68 x 55 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na cestě

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 287302

tempera/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 48