Aukce LXXI./2021
Josef Fiala
Na pastvě
Id: 287402
olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
24 500 Kč
Příhozy: 57
Martin Benka
Tatry
Id: 289305
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, dokumentace na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 222 Kč
Marie
Id: 286603
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 51,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
24 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 67
Jiří Procházka
Draperie
Id: 288403
olej/plátno, rozměr 47,5 x 33,5 cm, značeno ve spodní části s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
23 400 Kč
Oldřich Kulhánek
Pád No. 3
Id: 287201
litografie/papír, rozměr listu cca 74 x 56 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Václav Hejna
Operace
Id: 291211
olej/plátno, rozměr 41 x 41 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně štítek ČFVU
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Herečka
Id: 291301
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 36,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 55
Karel Hodr
Krajina
Id: 288804
olej/sololit, rozměr 31 x 41 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 71
Konvolut osmi kusů
Id: 289203
barevná suchá jehla/ruční papír, jedná se publikaci Františka Halase Mladé ženy, výtisk číslo 22, rozměr desek cca 30 x 22 cm, volně loženo, vydáno k narozeninám Oty Janečka
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
Otakar Číla
Prodavač melounů
Id: 289602
olej/překližka, rozměr 50 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Neznačeno
Babí skála
Id: 292208
kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 44 x 57 cm, pospáno a datováno v ploše, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 64
Gustav Macoun
Na starém městě
Id: 292304
olej/karton, rozměr 23,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Jan Rapin
Perlička
Id: 287802
olej/plátno, rozměr 30 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 001 Kč
Příhozy: 51
Jan B. Minařík
Na vyhlídce
Id: 286302
olej/plátno, rozměr 68 x 55 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Na cestě
Id: 287302
tempera/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 48