Čas na serveru 02:30:17

Aukce LXXI./2021

Jiří Kolář - Jablko

Jiří Kolář
Jablko

Id: 290507

koláž/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Hlava Adama

Hlava Adama

Id: 288407

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1987, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 200

Detail

August Hermann Knoop - Milovníci umění

August Hermann Knoop
Milovníci umění

Id: 286501

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Příhozy: 48

Karel Černý - Přátelé

Karel Černý
Přátelé

Id: 289104

pastel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Neznačeno - Mořeplavci

Neznačeno
Mořeplavci

Id: 292604

malba/plech, rozměr 60 x 76 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 200

12 800

Detail

Miloš Kurovský - Dívka

Miloš Kurovský
Dívka

Id: 287701

pastel/velur, rozměr 68 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno pod sklem, stav viz foto

Vyvolávací cena:

12 600

Detail

Jiří Máška - Enlil spustil potopu světa

Jiří Máška
Enlil spustil potopu světa

Id: 289001

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vlevo dole, olištováno, na zadní straně popsáno a datováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Věnceslav Černý - V pustinách č. 2

Věnceslav Černý
V pustinách č. 2

Id: 289803

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 34,5 x 25 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze V pustinách, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

12 323

Detail

Kája Saudek - P.F.

Kája Saudek
P.F.

Id: 288405

kolorovaný tisk/papír, rozměr 15 x 21 cm, značeno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Věnceslav Černý - Na poli slávy č. 4

Věnceslav Černý
Na poli slávy č. 4

Id: 289802

kvaš/papír, rozměr listu 31,5 x 21,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 888

Detail

Václav Menčík - Abstrakce

Václav Menčík
Abstrakce

Id: 289102

strukturovaná malba/karton, rozměr malby 24,5 x 19 cm, značeno a datováno uprostřed dole, poškozený pravý spodní roh viz foto, rozměr celého objektu 41 x 34 cm

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 290707

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 28,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

11 500

Detail

  Neznačeno - Rybáři na břehu

Neznačeno
Rybáři na břehu

Id: 288103

olej/plátno, rozměr 41 x 57 cm, poškozený rám, volné v rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Hudební listina

Oldřich Kulhánek
Hudební listina

Id: 288201

autorský tisk/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef Ullmann - Podél vody

Josef Ullmann
Podél vody

Id: 292306

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 18,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail