Aukce LXXI./2021
Jiří Kolář
Jablko
Id: 290507
koláž/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Hlava Adama
Id: 288407
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1987, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 200 Kč
August Hermann Knoop
Milovníci umění
Id: 286501
olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 48
Karel Černý
Přátelé
Id: 289104
pastel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Neznačeno
Mořeplavci
Id: 292604
malba/plech, rozměr 60 x 76 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
12 800 Kč
Miloš Kurovský
Dívka
Id: 287701
pastel/velur, rozměr 68 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno pod sklem, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 600 Kč
Jiří Máška
Enlil spustil potopu světa
Id: 289001
kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vlevo dole, olištováno, na zadní straně popsáno a datováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 500 Kč
Věnceslav Černý
V pustinách č. 2
Id: 289803
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 34,5 x 25 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze V pustinách, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 323 Kč
Kája Saudek
P.F.
Id: 288405
kolorovaný tisk/papír, rozměr 15 x 21 cm, značeno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 000 Kč
Věnceslav Černý
Na poli slávy č. 4
Id: 289802
kvaš/papír, rozměr listu 31,5 x 21,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 888 Kč
Václav Menčík
Abstrakce
Id: 289102
strukturovaná malba/karton, rozměr malby 24,5 x 19 cm, značeno a datováno uprostřed dole, poškozený pravý spodní roh viz foto, rozměr celého objektu 41 x 34 cm
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Dívka
Id: 290707
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 28,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 500 Kč
Neznačeno
Rybáři na břehu
Id: 288103
olej/plátno, rozměr 41 x 57 cm, poškozený rám, volné v rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Hudební listina
Id: 288201
autorský tisk/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Josef Ullmann
Podél vody
Id: 292306
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 18,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč