Čas na serveru 06:51:17

Aukce LXXI./2021

 Rublič - Rybářský přístav

Rublič
Rybářský přístav

Id: 286601

olej/překližka, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

20 000

Detail

Antonín Pelc - Zátiší

Antonín Pelc
Zátiší

Id: 289101

olej/karton, rozměr 41 x 33 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

František Horejc - Káhira

František Horejc
Káhira

Id: 290205

olej/lepenka, rozměr 35 x 45 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 100

20 000

Detail

Příhozy: 66

 J.S. - Kultura vzhůru nohama

J.S.
Kultura vzhůru nohama

Id: 291601

kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, rámováno, autorský popis na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František Kupka - Fontána

František Kupka
Fontána

Id: 290002

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole a autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 501

Detail

  Autor neurčen - Na trhu

Na trhu

Id: 286905

olej/papír, rozměr 23 x 12 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 54

Vojtěch Pernica - Tulák

Vojtěch Pernica
Tulák

Id: 288402

olej/plátno, rozměr 85 x 52 cm, značeno v ploše včetně datace, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jana Kremanová - Dům záhad

Jana Kremanová
Dům záhad

Id: 288301

olej/plátno, rozměr 125 x 160 cm, značeno vpravo dole, olištováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

18 000

Detail

Eduard Boehm - Cesta sněhem

Eduard Boehm
Cesta sněhem

Id: 288601

olej/dřevěná deska, rozměr 31 x 25 cm, značeno vlevo dole, mírně poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

18 000

Detail

Alois Kohout - Chorvatské pobřeží

Alois Kohout
Chorvatské pobřeží

Id: 290302

olej/karton, rozměr 48 x 66 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Miloš Alexander Bazovský - Baroková krajina

Miloš Alexander Bazovský
Baroková krajina

Id: 290701

tempera/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 45,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně původní štítek, poškozený rám, poškozená pasparta, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

18 000

Detail

Václav Špála - Sedící dívka

Sedící dívka

Id: 290708

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Příhozy: 63

Ota Bubeníček - Tání na Benecku

Ota Bubeníček
Tání na Benecku

Id: 291803

olej/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, vysypaná malba, stav viz foto

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Vlasta Kahovcová - Jak básníkům chutná..

Vlasta Kahovcová
Jak básníkům chutná..

Id: 292901

olej/plátno, rozměr 25,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce zohýbané plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Příhozy: 55

Emil Filla - Ženský akt v lenošce

Emil Filla
Ženský akt v lenošce

Id: 289304

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 501

Detail