Aukce LXXI./2021
Hugo Ullik
Horská říčka
Id: 286303
olej/plátno/karton, rozměr 20,5 x 31 cm, neznačeno, doba vzniku kolem roku 1880, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem, odborně čištěno, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Josef Fiala
Pasáček
Id: 286602
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 51
Robert Jiran
Před koupelí
Id: 288302
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
33 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 60
Robert Jiran
Route 66
Id: 289402
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 53
Richard Fremund
Ležící akt
Id: 290803
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 58 cm, značeno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 500 Kč
The Fast Change within one Second
Id: 286702
fotografie, rozměr 39,5 x 29,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 444 Kč
Příhozy: 54
Salvador Dalí
Heterosexual Anguish 1973
Id: 289702
litografie/papír, rozměr listu 64,5 x 47,5 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 26/50, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 100 Kč
František Foltýn
Tvary
Id: 286202
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 28,8 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Ota Bubeníček
Průhled lesem
Id: 287604
olej/plátno/karton, rozměr 38 x 36 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1904, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 57
Jan Koblasa
Abstrakce
Id: 289605
kombinovaná technika/malba/dřevěná deska, rozměr 24 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popis včetně datace, poškozené autorské olištování, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Postava chlapce
Id: 291502
kombinovaný materiál bronz/kost na kamenném podstavci, celková výška 33 cm, výška podstavce cca 3 cm, značeno na spodní části sochy, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
30 000 Kč
Dvojice
Id: 291707
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 50,5 cm, značeno, datováno a pospáno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 56
Jiří Načeradský
Čtenářka
Id: 288401
kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 51 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v pravém rohu plátno lehce zvlněno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 555 Kč
František Kupka
Studie ticha
Id: 290003
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17 cm, značeno v tisku a autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
29 100 Kč
Jaroslav Kotas
Moulin Rouge
Id: 292601
olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 000 Kč