Čas na serveru 11:04:02

Aukce LXXI./2021

Hugo Ullik - Horská říčka

Hugo Ullik
Horská říčka

Id: 286303

olej/plátno/karton, rozměr 20,5 x 31 cm, neznačeno, doba vzniku kolem roku 1880, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem, odborně čištěno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Josef Fiala - Pasáček

Josef Fiala
Pasáček

Id: 286602

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 51

Robert Jiran - Před koupelí

Robert Jiran
Před koupelí

Id: 288302

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 60

Robert Jiran - Route 66

Robert Jiran
Route 66

Id: 289402

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 53

Richard Fremund - Ležící akt

Richard Fremund
Ležící akt

Id: 290803

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 58 cm, značeno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

30 500

Detail

Jan Saudek - The Fast Change within one Second

The Fast Change within one Second

Id: 286702

fotografie, rozměr 39,5 x 29,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

30 444

Detail

Příhozy: 54

Salvador Dalí - Heterosexual Anguish 1973

Salvador Dalí
Heterosexual Anguish 1973

Id: 289702

litografie/papír, rozměr listu 64,5 x 47,5 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 26/50, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 100

Detail

František  Foltýn - Tvary

František Foltýn
Tvary

Id: 286202

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 28,8 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Ota Bubeníček - Průhled lesem

Ota Bubeníček
Průhled lesem

Id: 287604

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 36 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1904, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 57

Jan Koblasa - Abstrakce

Jan Koblasa
Abstrakce

Id: 289605

kombinovaná technika/malba/dřevěná deska, rozměr 24 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popis včetně datace, poškozené autorské olištování, stav viz foto

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

  Autor neurčen - Postava chlapce

Postava chlapce

Id: 291502

kombinovaný materiál bronz/kost na kamenném podstavci, celková výška 33 cm, výška podstavce cca 3 cm, značeno na spodní části sochy, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

30 000

Detail

Adolf Born - Dvojice

Dvojice

Id: 291707

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 50,5 cm, značeno, datováno a pospáno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 56

Jiří Načeradský - Čtenářka

Jiří Načeradský
Čtenářka

Id: 288401

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 51 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v pravém rohu plátno lehce zvlněno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

29 555

Detail

František Kupka - Studie ticha

František Kupka
Studie ticha

Id: 290003

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17 cm, značeno v tisku a autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

29 100

Detail

Jaroslav Kotas - Moulin Rouge

Jaroslav Kotas
Moulin Rouge

Id: 292601

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail