Aukce LXXI./2021
Jan Benda
Zátiší
Id: 289306
olej/sololit, rozměr 20 x 29 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Ifigénie
Id: 291302
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 36,5 x 36,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 1985, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Věnceslav Černý
Na poli slávy č. 9
Id: 289801
kvaš/papír, rozměr listu 31,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 455 Kč
Marie Josefova bez ratolesti
Id: 291303
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 20 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 050 Kč
Účastníci: 18
Alexander Calder
Convection
Id: 289608
litografie/papír, rozměr listu 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, slepotiskové razítko vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč
Igor Kitzberger
Bojovník
Id: 290806
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 24,5 cm, značeno na plastice
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Neznačeno
Bohyně
Id: 292005
bronzová plastika, výška cca 20 cm, Tibet, 19. století, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
František Kardaus
Hokejový zápas
Id: 292602
malba/plátno, rozměr 62 x 77 cm, značeno a pospáno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 000 Kč
Ludvík Kuba
Z Balkánu
Id: 292003
olej/karton, rozměr 27 x 19 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Josef Istler
Konvolut šesti leptů
Id: 289201
šest leptů inspirovaných verši Vladimíra Holana, exemplář 29/30, rozměr desek 35 x 25,5 cm, volně loženo, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Antonín Brunner
Děti
Id: 291802
olej/plátno, průměr výřezu 40 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč
Věnceslav Černý
V pustinách č. 7
Id: 289805
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr viditelný 29,5 x 21,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze V pustinách, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 999 Kč
Karel Hodr
Motiv ze Švýcarska
Id: 288802
olej/plátno/sololit, rozměr 30,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorův štítek, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
13 700 Kč
Jan František Kovář
Adam a Eva
Id: 286904
olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, olištováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 500 Kč
Vlastimil Rada
Kostelík v dáli
Id: 288806
olej/plátno, rozměr 35 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, mírně zprohýbané plátno, stav viz foto,po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
13 500 Kč