Čas na serveru 10:59:36

Aukce LXXI./2021

Václav Radimský - Na Labi

Václav Radimský
Na Labi

Id: 289105

litografie/papír, rozměr listu 14,7 x 23 cm, značeno v tisku uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 57

Jan Benda - Zátiší

Jan Benda
Zátiší

Id: 289306

olej/sololit, rozměr 20 x 29 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Olbram Zoubek - Ifigénie

Ifigénie

Id: 291302

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 36,5 x 36,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 1985, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Věnceslav Černý - Na poli slávy č. 9

Věnceslav Černý
Na poli slávy č. 9

Id: 289801

kvaš/papír, rozměr listu 31,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 455

Detail

Olbram Zoubek - Marie Josefova bez ratolesti

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 291303

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 20 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 050

Detail

Účastníci: 18

Alexander Calder - Convection

Alexander Calder
Convection

Id: 289608

litografie/papír, rozměr listu 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, slepotiskové razítko vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 290806

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 24,5 cm, značeno na plastice

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

  Neznačeno - Bohyně

Neznačeno
Bohyně

Id: 292005

bronzová plastika, výška cca 20 cm, Tibet, 19. století, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František  Kardaus - Hokejový zápas

František Kardaus
Hokejový zápas

Id: 292602

malba/plátno, rozměr 62 x 77 cm, značeno a pospáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Ludvík Kuba - Z Balkánu

Ludvík Kuba
Z Balkánu

Id: 292003

olej/karton, rozměr 27 x 19 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Josef  Istler - Konvolut šesti leptů

Josef Istler
Konvolut šesti leptů

Id: 289201

šest leptů inspirovaných verši Vladimíra Holana, exemplář 29/30, rozměr desek 35 x 25,5 cm, volně loženo, stav viz foto

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Antonín Brunner - Děti

Antonín Brunner
Děti

Id: 291802

olej/plátno, průměr výřezu 40 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Věnceslav Černý - V pustinách č. 7

Věnceslav Černý
V pustinách č. 7

Id: 289805

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr viditelný 29,5 x 21,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze V pustinách, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 999

Detail

Karel Hodr - Motiv ze Švýcarska

Karel Hodr
Motiv ze Švýcarska

Id: 288802

olej/plátno/sololit, rozměr 30,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorův štítek, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 200

13 700

Detail

Jan František Kovář - Adam a Eva

Jan František Kovář
Adam a Eva

Id: 286904

olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, olištováno

Vyvolávací cena:
2 800

13 500

Detail