Čas na serveru 03:51:33

Aukce LXXI./2021

Ota Janeček - Dívka s ptáčkem

Dívka s ptáčkem

Id: 290207

linoryt/ruční papír, rozměr listu 35,5 x 49 cm, značeno s datací, věnováním a číslováním ve spodní části, stav viz foto, volně loženo

Vyvolávací cena:
800

10 999

Detail

Příhozy: 51

Albín Brunovský - Inferno

Albín Brunovský
Inferno

Id: 289204

lept/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

  Neznačeno - Potok pod skalou

Neznačeno
Potok pod skalou

Id: 286803

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, v minulosti restaurováno, 19. st., novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Max Jensen - Loď na horizontu

Max Jensen
Loď na horizontu

Id: 287107

olej/plátno, rozměr 50 x 92,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail

Ludvík Kuba - V Mostaru

Ludvík Kuba
V Mostaru

Id: 291704

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,2 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

10 001

Detail

  Neznačeno - Mýtický výjev

Neznačeno
Mýtický výjev

Id: 288101

olej/karton, rozměr viditelný 18 x 14,5 cm, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Jíra - Na kříži

Josef Jíra
Na kříži

Id: 292101

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35 cm, značeno vpravo dole, list lokálně zahnědlý, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Na poli

Vilém (Willi) Nowak
Na poli

Id: 292207

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Ullmann - Zimní motiv

Josef Ullmann
Zimní motiv

Id: 292305

barevná kresba/lepenka, rozměr kresby 18 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Lovětín

Karel Jan Sigmund
Lovětín

Id: 287602

olej/papír/lepenka, rozměr cca 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, znečištěno pod sklem, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

  Autor neurčen - Dívka s květinami

Dívka s květinami

Id: 288603

olej/plátno, rozměr 53 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Olbram Zoubek - Loučení s ratolestí

Loučení s ratolestí

Id: 291304

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 19,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 2003, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Otomar Suchý - Postava dívky

Otomar Suchý
Postava dívky

Id: 291503

mramorová plastika, celková výška 50 cm, značeno ve spodní části, drobné znečištění na povrchu, zvětrání, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vladimír Suchánek - Konvolut tří kusů

Vladimír Suchánek
Konvolut tří kusů

Id: 290601

litografie/papír, rozměry ve výřezu 13 x 11 cm, 9,8 x 10,8 cm, 13,4 x 10 cm, vše číslováno a značeno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

9 250

Detail

Jiří Anderle - A sbohem!

A sbohem!

Id: 290504

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr tisku 9 x 15 cm, popsáno v tisku, značeno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 001

Detail