Aukce LXXI./2021
Dívka s ptáčkem
Id: 290207
linoryt/ruční papír, rozměr listu 35,5 x 49 cm, značeno s datací, věnováním a číslováním ve spodní části, stav viz foto, volně loženo
Vyvolávací cena:
800 Kč
10 999 Kč
Příhozy: 51
Albín Brunovský
Inferno
Id: 289204
lept/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 600 Kč
Neznačeno
Potok pod skalou
Id: 286803
olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, v minulosti restaurováno, 19. st., novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Max Jensen
Loď na horizontu
Id: 287107
olej/plátno, rozměr 50 x 92,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 500 Kč
Ludvík Kuba
V Mostaru
Id: 291704
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,2 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 001 Kč
Neznačeno
Mýtický výjev
Id: 288101
olej/karton, rozměr viditelný 18 x 14,5 cm, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Josef Jíra
Na kříži
Id: 292101
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35 cm, značeno vpravo dole, list lokálně zahnědlý, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Na poli
Id: 292207
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Josef Ullmann
Zimní motiv
Id: 292305
barevná kresba/lepenka, rozměr kresby 18 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Lovětín
Id: 287602
olej/papír/lepenka, rozměr cca 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, znečištěno pod sklem, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Dívka s květinami
Id: 288603
olej/plátno, rozměr 53 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Loučení s ratolestí
Id: 291304
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 19,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 2003, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Otomar Suchý
Postava dívky
Id: 291503
mramorová plastika, celková výška 50 cm, značeno ve spodní části, drobné znečištění na povrchu, zvětrání, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Vladimír Suchánek
Konvolut tří kusů
Id: 290601
litografie/papír, rozměry ve výřezu 13 x 11 cm, 9,8 x 10,8 cm, 13,4 x 10 cm, vše číslováno a značeno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 250 Kč
A sbohem!
Id: 290504
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr tisku 9 x 15 cm, popsáno v tisku, značeno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 001 Kč