Čas na serveru 10:29:28

Aukce LXXI./2021

Jiří Anderle - A sbohem!

A sbohem!

Id: 290504

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr tisku 9 x 15 cm, popsáno v tisku, značeno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 001

Detail

Autoři různí - K.H.Mácha očima grafiků

Autoři různí
K.H.Mácha očima grafiků

Id: 289206

konvolut sedmi kusů grafických listů, výtisk číslo 19, rozměr desek 30 x 21 cm

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Camill Stuchlík - Mladá dívka v čepci

Camill Stuchlík
Mladá dívka v čepci

Id: 291212

olej/plátno, rozměr 49 x 49 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Olga Vyleťalová - Poláčková - Pohádkový motiv

Olga Vyleťalová - Poláčková
Pohádkový motiv

Id: 290503

olej/dřevo, rozměr 22 x 14 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Valter - Cesta

Karel Valter
Cesta

Id: 292203

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 20,5 x 29,5 cm, značeno, popsáno, datováno s věnování vpravo dole, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Příhozy: 48

Jan  Bauch - Krajina

Jan Bauch
Krajina

Id: 292205

kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 45 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Věnceslav Černý - V pustinách č.16

Věnceslav Černý
V pustinách č.16

Id: 289804

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 33,5 x 25,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze V pustinách, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan  Zrzavý - Korespondence

Korespondence

Id: 292009

sedm kusů korespondence, různé velikosti, vše popsáno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Trosky

Josef Václav Směšný - Barnet
Trosky

Id: 287401

olej/karton, rozměr 34 x 43 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

7 500

Detail

Desiderius Orban - Krajina

Desiderius Orban
Krajina

Id: 289905

olej/deska, rozměr 25 x 31 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Kája Saudek - Stop AIDS

Kája Saudek
Stop AIDS

Id: 286703

kresba tuší/papír, rozměr listu 33,5 x 22,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 480

Detail

Vilibald Nový - Na břehu říčky

Vilibald Nový
Na břehu říčky

Id: 290705

olej/plátno, rozměr 31 x 23,5 cm, značeno a datováno na blindrámu, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Italské pobřeží

Neznačeno
Italské pobřeží

Id: 292307

malba/plech, rozměr malby 12,5 x 16 cm, v minulosti restaurováno, lokálně poškozeno, stav viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

7 000

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 292603

olej/dřevo, rozměr 32 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

7 000

Detail

Ota Bubeníček - Paříž

Ota Bubeníček
Paříž

Id: 290206

kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 22,5 cm, značeno monogramem, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail