Aukce LXXI./2021
Autoři různí
K.H.Mácha očima grafiků
Id: 289206
konvolut sedmi kusů grafických listů, výtisk číslo 19, rozměr desek 30 x 21 cm
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Camill Stuchlík
Mladá dívka v čepci
Id: 291212
olej/plátno, rozměr 49 x 49 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Olga Vyleťalová - Poláčková
Pohádkový motiv
Id: 290503
olej/dřevo, rozměr 22 x 14 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Karel Valter
Cesta
Id: 292203
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 20,5 x 29,5 cm, značeno, popsáno, datováno s věnování vpravo dole, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 500 Kč
Příhozy: 48
Jan Bauch
Krajina
Id: 292205
kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 45 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 500 Kč
Věnceslav Černý
V pustinách č.16
Id: 289804
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 33,5 x 25,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze V pustinách, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč
Korespondence
Id: 292009
sedm kusů korespondence, různé velikosti, vše popsáno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Trosky
Id: 287401
olej/karton, rozměr 34 x 43 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 500 Kč
Desiderius Orban
Krajina
Id: 289905
olej/deska, rozměr 25 x 31 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Kája Saudek
Stop AIDS
Id: 286703
kresba tuší/papír, rozměr listu 33,5 x 22,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 480 Kč
Vilibald Nový
Na břehu říčky
Id: 290705
olej/plátno, rozměr 31 x 23,5 cm, značeno a datováno na blindrámu, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Italské pobřeží
Id: 292307
malba/plech, rozměr malby 12,5 x 16 cm, v minulosti restaurováno, lokálně poškozeno, stav viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč
Zátiší
Id: 292603
olej/dřevo, rozměr 32 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 000 Kč
Ota Bubeníček
Paříž
Id: 290206
kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 22,5 cm, značeno monogramem, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 500 Kč
František Tavík Šimon
Hradčany
Id: 288805
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 29,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 050 Kč