Čas na serveru 10:34:08

Aukce LXXI./2021

Josef  Istler - Konvolut pěti kusů

Josef Istler
Konvolut pěti kusů

Id: 290208

konvolut pěti kusů různých litografických technik na papíře, rozměry od 34,5 x 41,5 cm do 22 x 16 cm, značené, některé s věnováním, datované, číslované, stav viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

29 000

Detail

Příhozy: 76

Jan Kutálek - Vodníček Čůrek

Jan Kutálek
Vodníček Čůrek

Id: 290102

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 17 cm, hloubka cca 18 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:
4 800

28 500

Detail

Jan Saudek - One Year in the Life of Petra

One Year in the Life of Petra

Id: 288901

fotografie, rozměr 29,7 x 40,7 cm, značeno a popsáno po obvodu, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Karel Chaba  - Letohrádek

Karel Chaba
Letohrádek

Id: 289209

malba/deska, rozměr malby 10,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 60

František Xaver Naske - Sedící dáma

František Xaver Naske
Sedící dáma

Id: 290301

olej/plátno, rozměr 51 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - U sudánky

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
U sudánky

Id: 292502

olej/lepenka, rozměr cca 17 x 24 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Rapin - Žlutý klobouk

Jan Rapin
Žlutý klobouk

Id: 286901

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně popsáno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 001

Detail

Viktor Stretti - Manifestace na Václavském náměstí

Viktor Stretti
Manifestace na Václavském náměstí

Id: 287102

olej/karton, rozměr 58 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

27 001

Detail

Příhozy: 63

František  Foltýn - Kompozice

František Foltýn
Kompozice

Id: 286201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Horská vesnice

Ferdinand Engelmüller
Horská vesnice

Id: 288803

olej/plátno, rozměr 33 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním nerestaurovaném stavu, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko,po

Vyvolávací cena:
3 800

26 500

Detail

Jan Kutálek - Vodníček Zelenin

Jan Kutálek
Vodníček Zelenin

Id: 290101

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 18 cm, šířka cca 15 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:
4 800

26 222

Detail

Josef  Šíma - Svěcení a znesvěcení lásky

Josef Šíma
Svěcení a znesvěcení lásky

Id: 288003

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rok vzniku 1960, vystaveno v Galerii Moderna v roce 2019, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Otakar Hůrka - Podzimní tůň

Otakar Hůrka
Podzimní tůň

Id: 288807

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
1 200

26 000

Detail

Příhozy: 74

Jiří Kolář - Koláž

Jiří Kolář
Koláž

Id: 289603

koláž/papír, rozměr 54 x 46 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, prasklé sklo, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Salvador Dalí - Don Quijote

Salvador Dalí
Don Quijote

Id: 286801

lept/japan, rozměr ve výřezu 49,5 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail