Aukce LXXI./2021
Josef Istler
Konvolut pěti kusů
Id: 290208
konvolut pěti kusů různých litografických technik na papíře, rozměry od 34,5 x 41,5 cm do 22 x 16 cm, značené, některé s věnováním, datované, číslované, stav viz foto, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 76
Jan Kutálek
Vodníček Čůrek
Id: 290102
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 17 cm, hloubka cca 18 cm, značeno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
28 500 Kč
One Year in the Life of Petra
Id: 288901
fotografie, rozměr 29,7 x 40,7 cm, značeno a popsáno po obvodu, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Karel Chaba
Letohrádek
Id: 289209
malba/deska, rozměr malby 10,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 60
František Xaver Naske
Sedící dáma
Id: 290301
olej/plátno, rozměr 51 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
U sudánky
Id: 292502
olej/lepenka, rozměr cca 17 x 24 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
28 000 Kč
Jan Rapin
Žlutý klobouk
Id: 286901
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně popsáno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 001 Kč
Viktor Stretti
Manifestace na Václavském náměstí
Id: 287102
olej/karton, rozměr 58 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
27 001 Kč
Příhozy: 63
František Foltýn
Kompozice
Id: 286201
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 000 Kč
Ferdinand Engelmüller
Horská vesnice
Id: 288803
olej/plátno, rozměr 33 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním nerestaurovaném stavu, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 500 Kč
Jan Kutálek
Vodníček Zelenin
Id: 290101
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 18 cm, šířka cca 15 cm, značeno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
26 222 Kč
Josef Šíma
Svěcení a znesvěcení lásky
Id: 288003
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rok vzniku 1960, vystaveno v Galerii Moderna v roce 2019, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Otakar Hůrka
Podzimní tůň
Id: 288807
olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 74
Jiří Kolář
Koláž
Id: 289603
koláž/papír, rozměr 54 x 46 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, prasklé sklo, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Salvador Dalí
Don Quijote
Id: 286801
lept/japan, rozměr ve výřezu 49,5 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč