Aukce LXXI./2021
Václav Štěpánek
Na políčku
Id: 290703
olej/dřevo, rozměr viditelný 18,5 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, drobně popraskaná malba, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Ferdinand Kotvald
Vesnice
Id: 292004
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Porcelán
Dívka
Id: 288702
orientální socha/glazovaný/malovaný porcelán, Japonsko 19. století, celková výška 50 cm, lokálně znečištěno, drobné otřeniny, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Paur
Středočeská krajina
Id: 289904
olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Alois Schneiderka
Z Jadranu
Id: 290203
pastel/papír, rozměr 23 x 38 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
600 Kč
5 500 Kč
Michaela Petrů
Svatebčané
Id: 292801
akryl/plátno, rozměr 80,5 x 100,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
5 000 Kč
Rudolf Riedlbauch
Interiér kostela
Id: 291708
olej/plátno, rozměr 56 x 74 cm, neznačeno, podpis na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 101 Kč
Sergeji! Drahuno!
Id: 289205
papírový reliéf, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a číslováno 1/150 ve spodní části, rok vzniku 1996, drobně poškozeno hnědými tečkami, vydáno k 70. narozeninám Olbrama Zoubka, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
František Antonín Jelínek
Lovecké zátiší
Id: 287601
olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno vpravo dole, drobné poškození malby, nečistoty pod sklem, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Alois Schneiderka
U moře
Id: 290202
pastel/papír, rozměr 23 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
600 Kč
3 300 Kč
Karel Skála
Portrét dívky
Id: 287301
olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč
Josef Synek
Mezi květy
Id: 292204
olej/karton, rozměr 77 x 70 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
František Antonín Jelínek
Zimní nálada
Id: 287603
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 601 Kč
Neznačeno
Muž s vlajkou
Id: 289401
olej/plátno/karton, rozměr 41 x 35 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 400 Kč
Jan Melichar
Zátiší
Id: 292202
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč