Čas na serveru 00:21:38

Aukce LXXI./2021

Václav Štěpánek - Na políčku

Václav Štěpánek
Na políčku

Id: 290703

olej/dřevo, rozměr viditelný 18,5 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, drobně popraskaná malba, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Ferdinand Kotvald - Vesnice

Ferdinand Kotvald
Vesnice

Id: 292004

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

 Porcelán - Dívka

Porcelán
Dívka

Id: 288702

orientální socha/glazovaný/malovaný porcelán, Japonsko 19. století, celková výška 50 cm, lokálně znečištěno, drobné otřeniny, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Paur - Středočeská krajina

Jaroslav Paur
Středočeská krajina

Id: 289904

olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Alois Schneiderka - Z Jadranu

Alois Schneiderka
Z Jadranu

Id: 290203

pastel/papír, rozměr 23 x 38 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
600

Detail

Michaela Petrů - Svatebčané

Michaela Petrů
Svatebčané

Id: 292801

akryl/plátno, rozměr 80,5 x 100,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Rudolf Riedlbauch - Interiér kostela

Rudolf Riedlbauch
Interiér kostela

Id: 291708

olej/plátno, rozměr 56 x 74 cm, neznačeno, podpis na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

4 101

Detail

Olbram Zoubek - Sergeji! Drahuno!

Sergeji! Drahuno!

Id: 289205

papírový reliéf, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a číslováno 1/150 ve spodní části, rok vzniku 1996, drobně poškozeno hnědými tečkami, vydáno k 70. narozeninám Olbrama Zoubka, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

František Antonín Jelínek - Lovecké zátiší

František Antonín Jelínek
Lovecké zátiší

Id: 287601

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno vpravo dole, drobné poškození malby, nečistoty pod sklem, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Alois Schneiderka - U moře

Alois Schneiderka
U moře

Id: 290202

pastel/papír, rozměr 23 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
600

3 300

Detail

Karel Skála - Portrét dívky

Karel Skála
Portrét dívky

Id: 287301

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Josef Synek - Mezi květy

Josef Synek
Mezi květy

Id: 292204

olej/karton, rozměr 77 x 70 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

František Antonín Jelínek - Zimní nálada

František Antonín Jelínek
Zimní nálada

Id: 287603

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 601

Detail

  Neznačeno - Muž s vlajkou

Neznačeno
Muž s vlajkou

Id: 289401

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 35 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail

Jan Melichar - Zátiší

Jan Melichar
Zátiší

Id: 292202

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail