Čas na serveru 14:14:34

Aukce LXXI./2021

Jaroslav Šetelík - Praha

Jaroslav Šetelík
Praha

Id: 289903

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

47 000

Detail

Jan Saudek - Svatá Rus

Svatá Rus

Id: 291001

fotografie, rozměr 30 x 51 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 61

Josef Navrátil - Romantická krajina s jezerem

Josef Navrátil
Romantická krajina s jezerem

Id: 288102

olej/karton, rozměr viditelný 18 x 23 cm, neznačeno, doba vzniku 50. léta 19. století, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
9 500

46 000

Detail

Příhozy: 50

Karel Chaba  - Věže

Karel Chaba
Věže

Id: 290506

akryl/plátno/karton, rozměr 28 x 22,5 cm, značeno a pospáno na zadní straně, výstavní razítko na zadní straně, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

46 000

Detail

Příhozy: 54

Rudolf Marcuse - Dívčí akt

Rudolf Marcuse
Dívčí akt

Id: 291501

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 52 cm, výška podstavce 10,4 cm, značeno autorem a litcem na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

46 000

Detail

Eva Kmentová - Malá draperie

Eva Kmentová
Malá draperie

Id: 289208

plastika/olovo/cín, celková výška včetně podstavce 30 cm, neznačeno, rok vzniku 1969, plastika v podstavci uvolněna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 290801

bronzová plastika, celková výška plastiky cca 9 cm, výška podstavce 4,5 cm značeno na podstavci, katalogové číslo 9555, přiložen certifikát autorství vydaný synem autora

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

František Ringo Čech - Vymítání ďábla čertem

František Ringo Čech
Vymítání ďábla čertem

Id: 291103

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 57

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 289501

strukturální malba/sololit, rozměr 51 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

43 020

Detail

Příhozy: 64

František Kupka - Studie dvoubarevné fugy

František Kupka
Studie dvoubarevné fugy

Id: 288001

barevná akvatinta/lept/papír, rozměr ve výřezu 18 x 25 cm, značeno razítkem vpravo dole a vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Adolf Born - Pohlednice pro babičku

Pohlednice pro babičku

Id: 291401

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

42 500

Detail

Příhozy: 55

Quido Mánes - Za úplňku

Quido Mánes
Za úplňku

Id: 290201

olej/dřevo, rozměr 26,5 x 18 cm, značeno vlevo dole, datováno 1870, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 54

Václav Kiml - Stromořadí

Václav Kiml
Stromořadí

Id: 289302

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 234

Detail

Příhozy: 68

Jan Rapin - Magdaléna

Jan Rapin
Magdaléna

Id: 287803

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 53

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 289301

akvarel/papír, rozměr viditelný 25 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 53