Aukce LXXI./2021
Jaroslav Šetelík
Praha
Id: 289903
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
47 000 Kč
Svatá Rus
Id: 291001
fotografie, rozměr 30 x 51 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 61
Josef Navrátil
Romantická krajina s jezerem
Id: 288102
olej/karton, rozměr viditelný 18 x 23 cm, neznačeno, doba vzniku 50. léta 19. století, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 50
Karel Chaba
Věže
Id: 290506
akryl/plátno/karton, rozměr 28 x 22,5 cm, značeno a pospáno na zadní straně, výstavní razítko na zadní straně, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 54
Rudolf Marcuse
Dívčí akt
Id: 291501
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 52 cm, výška podstavce 10,4 cm, značeno autorem a litcem na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
46 000 Kč
Eva Kmentová
Malá draperie
Id: 289208
plastika/olovo/cín, celková výška včetně podstavce 30 cm, neznačeno, rok vzniku 1969, plastika v podstavci uvolněna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Ptáček
Id: 290801
bronzová plastika, celková výška plastiky cca 9 cm, výška podstavce 4,5 cm značeno na podstavci, katalogové číslo 9555, přiložen certifikát autorství vydaný synem autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
45 000 Kč
František Ringo Čech
Vymítání ďábla čertem
Id: 291103
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 57
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 289501
strukturální malba/sololit, rozměr 51 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
43 020 Kč
Příhozy: 64
František Kupka
Studie dvoubarevné fugy
Id: 288001
barevná akvatinta/lept/papír, rozměr ve výřezu 18 x 25 cm, značeno razítkem vpravo dole a vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Pohlednice pro babičku
Id: 291401
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
42 500 Kč
Příhozy: 55
Quido Mánes
Za úplňku
Id: 290201
olej/dřevo, rozměr 26,5 x 18 cm, značeno vlevo dole, datováno 1870, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 54
Václav Kiml
Stromořadí
Id: 289302
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
41 234 Kč
Příhozy: 68
Jan Rapin
Magdaléna
Id: 287803
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně popsáno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 53
Ovocné zátiší
Id: 289301
akvarel/papír, rozměr viditelný 25 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 53