Čas na serveru 01:59:14

Aukce LXXIX./2022

Max Švabinský - Obilný lán

Max Švabinský
Obilný lán

Id: 342901

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 69

Jan Saudek - Přítelkyně

Přítelkyně

Id: 342009

fotografie, rozměr 30 x 39,8 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 300

Detail

Příhozy: 61

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 331705

litografie/papír, rozměr listu 37,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 800

30 200

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 60

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 335605

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 61

František Líbal - Praha

František Líbal
Praha

Id: 338704

olej/plátno/karton, rozměr 17 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 73

Josef Váchal - Ves Skaliště

Josef Váchal
Ves Skaliště

Id: 340402

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 49 x 33,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

30 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice 2

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice 2

Id: 329507

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,3 x 41,7 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Karel Hodr - Ticho před bouří

Karel Hodr
Ticho před bouří

Id: 338302

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 35,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 56

Pravoslav Kotík - Podobizna

Pravoslav Kotík
Podobizna

Id: 341801

olej/plátno, rozměr 41,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Stanislav Feikl - Z Karlova mostu

Stanislav Feikl
Z Karlova mostu

Id: 334302

olej/karton, rozměr 34 x 46 cm, značeno vpravo dole, obraz ve spodní části lokálně poškozen viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Teodor Rotrekl - Řez plazmovým motorem

Teodor Rotrekl
Řez plazmovým motorem

Id: 341203

kvaš/karton, rozměr malby 35 x 40 cm, neznačeno, jedná se o originální ilustraci ke knize Šest dnů na vlně 1 viz foto, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 100

Detail

Antonín Hudeček - Zimní krajina s řekou

Antonín Hudeček
Zimní krajina s řekou

Id: 336601

olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, mírně krakelováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

28 000

Detail

Jan Goth - Na dostizích

Jan Goth
Na dostizích

Id: 339101

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 56

Oldřich Kulhánek - Search of Identity

Oldřich Kulhánek
Search of Identity

Id: 340301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 51,5 cm, značeno, datováno, číslováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Josef Jíra - Píseň písní

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 340304

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 12,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

28 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 61