Čas na serveru 02:31:11

Aukce LXXIX./2022

Vlastislav Hofman - Portrét

Vlastislav Hofman
Portrét

Id: 340802

olej/plátno, rozměr 51 x 36,5 cm, značeno na zadní straně blindrámu a vlevo nahoře H, razítko umělecké sbírky na zadní straně, oboustranný obraz, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Franz Gruss - Průvod

Franz Gruss
Průvod

Id: 341201

olej/karton, rozměr 54 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Frank Worth - Marylin Monroe

Frank Worth
Marylin Monroe

Id: 335001

fotografie, rozměr ve výřezu 34 x 30 cm, vpravo dole slepotiskové razítko a číslováno 70/270, certifikát původu na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jaroslav Šimůnek - Na Uhelném trhu

Jaroslav Šimůnek
Na Uhelném trhu

Id: 336001

olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, drobná oděrka v mlabě

Vyvolávací cena:
3 800

26 500

Detail

Příhozy: 49

Pasta  Oner - We should get lost somewhere

Pasta Oner
We should get lost somewhere

Id: 316704

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 50

Jiří Anderle - Kotě

Kotě

Id: 334701

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 32 x 23,8 cm, značeno, popsáno, číslováno 1/1 ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 65

František Květoň - Pohled z okna

František Květoň
Pohled z okna

Id: 335301

olej/sololit, rozměr 70 x 66,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

26 000

Detail

Příhozy: 50

Vojtěch  Sedláček - Práce na poli

Vojtěch Sedláček
Práce na poli

Id: 336704

tempera/papír, rozměr ve výřezu 27 x 54,5 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, na zadní straně původní popis, zaskleno, paspartováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 48

Rudolf Kundera - Přístaviště

Rudolf Kundera
Přístaviště

Id: 340302

akvarel/papír, rozměr viditelný 58 x 86,5 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 52

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Schovej se, válko! 1

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 1

Id: 329109

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

Vyvolávací cena:

25 900

Detail

Příhozy: 58

František Ženíšek jun. - Spoutaná

František Ženíšek jun.
Spoutaná

Id: 337703

olej/plátno, rozměr 82 x 52 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Příhozy: 52

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Schovej se, válko! 3

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 3

Id: 329111

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 51

Ota Bubeníček - Snopy

Ota Bubeníček
Snopy

Id: 342501

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 101

Detail

Karel Valter - Náves

Karel Valter
Náves

Id: 334601

tempera/lepenka, rozměr listu 30 x 41,5 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně původní štítek, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

24 000

Detail

Příhozy: 55

Maxmilian Pirner - Skupina

Maxmilian Pirner
Skupina

Id: 337502

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 27 cm, neznačeno, původní rám se štítkem, stav původní, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail