Čas na serveru 12:49:10

Aukce LXXIX./2022

Oldřich Kulhánek - Pocta Monte Verdimu

Oldřich Kulhánek
Pocta Monte Verdimu

Id: 334104

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 35 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Bezděk - Na lovu

František Bezděk
Na lovu

Id: 337201

akvarel/papír, rozměr viditelný 30,5 x 43cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, list zažloutlý v ploše

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Karel Holan - U malé říčky

Karel Holan
U malé říčky

Id: 339504

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 38 cm, značeno vpravo dole, zvlněné plátno, v minulosti čištěno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Ivan Horyna - Kubistický portrét

Ivan Horyna
Kubistický portrét

Id: 335202

olej/karton, rozměr viditelný 34 x 25 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 900

Detail

Václav Haise - Stavení v noci

Václav Haise
Stavení v noci

Id: 334808

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole, zvlněné plátno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

13 501

Detail

Jan Goth - Voják na koni

Jan Goth
Voják na koni

Id: 339103

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 18,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 501

Detail

Jan Antonín Pacák - Dáma

Jan Antonín Pacák
Dáma

Id: 329904

kombinovaná technika/tlačený plech, rozměr viditelný 23,6 x 16,2 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Příhozy: 49

Jiří Anderle - Kamasútra

Kamasútra

Id: 335903

lept/papír, rozměr 66 x 50 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Blažíček - Útvar

František Blažíček
Útvar

Id: 336801

reliéf/hmota/malba/sololit, rozměr celkový 61 x 70 cm včetně rámu, značeno vpravo dole, rám součástí reliéfu

Vyvolávací cena:
2 800

13 000

Detail

Jan B. Minařík - Ze Šumavy

Jan B. Minařík
Ze Šumavy

Id: 340701

olej/karton, rozměr 18 x 46,5 cm, neznačeno, doba vzniku cca 1895, mírně nalomený roh vpravo nahoře, oděrky na rámu, písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře na zadní straně

Vyvolávací cena:
2 800

13 000

Detail

Kamil Kubík - Mistrovství světa ve fotbale

Kamil Kubík
Mistrovství světa ve fotbale

Id: 335404

tisková technika/papír, rozměr listu 63,5 x 85,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno zřejmě 195/300, volně loženo, nerámováno, lehce pomačkané okraje, přiložen autorský poster

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Franz Quaglio - Rozkvetlá louka

Franz Quaglio
Rozkvetlá louka

Id: 339703

olej/plátno, rozměr 54 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulost restaurováno, poškozený rám, obraz se nabízí bez odborného posouzení

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Zdeněk Sklenář - Zahrada

Zdeněk Sklenář
Zahrada

Id: 334805

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 37,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 400

Detail

Jan Rapin - Ohlédnutí

Jan Rapin
Ohlédnutí

Id: 338504

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

11 001

Detail

Emanuel Famíra - Rybářské čluny

Emanuel Famíra
Rybářské čluny

Id: 338301

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 127 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 000

Detail