Čas na serveru 03:13:21

Aukce LXXIX./2022

Ivan Sedliský - Žena  v bílých šatech

Ivan Sedliský
Žena v bílých šatech

Id: 337802

olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm značeno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 57

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 340003

bronzová plastika, celková výška vč. podstavce 5 cm, katalogové číslo 9627, neznačeno, přiložen certifikát autorství vydaný synem autora

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Antonín Hudeček - Stavení za stromy

Antonín Hudeček
Stavení za stromy

Id: 334807

olej/lepenka, rozměr 33 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 888

Detail

Příhozy: 55

Olbram Zoubek - Tělo Achillovo

Tělo Achillovo

Id: 333002

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, rok vzniku 1985, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
3 800

33 000

Detail

Účastníci: 18

Josef Krejsa - Podzim na Šumavě

Josef Krejsa
Podzim na Šumavě

Id: 338003

olej/dřevo, rozměr 13 x 22 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

33 000

Detail

Alois Kalvoda - Podzimní krajina

Alois Kalvoda
Podzimní krajina

Id: 342004

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 36,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Vladimír Hroch - Zahradní altánky

Vladimír Hroch
Zahradní altánky

Id: 334901

olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jiří Mocek - Dívka s tykví II.

Jiří Mocek
Dívka s tykví II.

Id: 334902

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

32 000

Detail

Příhozy: 55

Míla Doleželová - Portrét muže

Míla Doleželová
Portrét muže

Id: 340204

olej/plátno, rozměr 41 x 41 cm, neznačeno, na zadní straně evidenční číslo, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Adolf Born - Pohádkové motivy

Pohádkové motivy

Id: 339801

litografie/papír rozměr listu 48 x 64 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, na listu zahnědlý rámeček

Vyvolávací cena:

31 500

Detail

Olbram Zoubek - O. anděl - hlava

O. anděl - hlava

Id: 332604

papírový reliéf, rozměr listu 21,5 x 14,8 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, rok vzniku 1996, zaskleno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

31 001

Detail

Účastníci: 20

Karel Malich - Bez názvu

Karel Malich
Bez názvu

Id: 335415

pastel/papír, rozměr listu 30 x 23 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno v kazetě

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Vincent Hložník - Abstraktní kompozice s ženou

Vincent Hložník
Abstraktní kompozice s ženou

Id: 335503

olej/karton, rozměr 27 x 51 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jan Rapin - Dědeček automobil

Jan Rapin
Dědeček automobil

Id: 338102

olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, po

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Krejsa - Na cestě

Josef Krejsa
Na cestě

Id: 340002

olej/dřevo, rozměr cca 20 x 22 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

31 000

Detail