Čas na serveru 16:22:21

Aukce LXXIX./2022

Pablo Picasso - Le Celestine

Pablo Picasso
Le Celestine

Id: 335906

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch, ve spodní části list mírně zvlněn, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

94 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 92

Karel Špillar - Čtenářka

Karel Špillar
Čtenářka

Id: 334811

olej/plátno, rozměr 57 x 64 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

92 000

Detail

Příhozy: 106

Otakar Nejedlý - Chalupa v pohraničí

Otakar Nejedlý
Chalupa v pohraničí

Id: 336101

olej/plátno, rozměr 52 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen odborný písemný posudek od PhDr Vlasty Čihákové – Noshiro

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Příhozy: 66

Krištof Kintera - O svých slovech přemýšlej

Krištof Kintera
O svých slovech přemýšlej

Id: 340101

kombinovaná technika/reliéf, rozměr objektu 103 x 73 cm, autorsky popsáno, značeno a datováno na zadní straně, ve spodní části lokálně znečištěno kapalinou

Vyvolávací cena:
12 000

83 000

Detail

Příhozy: 59

Otakar Nejedlý - Lesní interiér

Otakar Nejedlý
Lesní interiér

Id: 335801

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

82 000

Detail

Jiří Štourač - Schodiště

Jiří Štourač
Schodiště

Id: 336501

malba/plátno, rozměr 100 x 70 cm, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno, vystaveno v roce 2020 v Podhoráckém muzeu

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Příhozy: 60

František Kupka - Dívka s draperií

František Kupka
Dívka s draperií

Id: 336702

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, list zažloutlý, lokálně roztržen, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

80 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 72

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 337602

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

79 000

Detail

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 338602

olej/plátno, rozměr 70 x 75 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

76 001

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 88

Salvador Dalí - Tři grácie

Salvador Dalí
Tři grácie

Id: 338701

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 16,8 x 22,1 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 53

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 331703

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr listu 38 x 57 cm, značeno v tisku ve spodní části a též autorovým razítkem, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 96

Olbram Zoubek - Ty a já

Ty a já

Id: 341101

reliéf olovo/cín rozměr 16 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

74 666

Detail

Příhozy: 82

Gustav  Porš - Podzim

Gustav Porš
Podzim

Id: 339705

olej/plátno, rozměr 32 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 70

Gustav  Porš - Mezi vlčími máky

Gustav Porš
Mezi vlčími máky

Id: 335101

olej/plátno/sololit, rozměr 47 x 46 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, jedná se o velmi ranou práci

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 64

Boris Jirků - Dvojice

Boris Jirků
Dvojice

Id: 341601

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, původní opotřebované olištování, volnější plátno, rok vzniku 1979

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 75