Čas na serveru 09:15:56

Aukce LXXIX./2022

Otto Gutfreund - Don Quijote

Otto Gutfreund
Don Quijote

Id: 329102

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 40,5 cm, značeno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Vyvolávací cena:

70 900

Detail

Příhozy: 67

František Tavík Šimon - Stromořadí u vody

František Tavík Šimon
Stromořadí u vody

Id: 334202

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

70 001

Detail

Příhozy: 69

Míla Doleželová - V tábořišti

Míla Doleželová
V tábořišti

Id: 340202

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, neznačeno, oděrky na rámu, na zadní straně evidenční číslo, stav viz foto

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 72

Jiří Anderle - Simonetta

Simonetta

Id: 334702

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 47,5 x 32 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 81

Ludvík Csordák - Na břehu

Ludvík Csordák
Na břehu

Id: 338004

olej/dřevo, rozměr 20 x 27,5 cm, značeno vpravo dole s datací, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 67

  Neznačeno - Rybáři pod palmami

Neznačeno
Rybáři pod palmami

Id: 341701

olej/plátno, rozměr 30 x 40,5 cm, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
3 800

67 000

Detail

Příhozy: 68

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 331706

tisková technika/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 71

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 337702

olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 68

František Kupka - Okolo bodu

František Kupka
Okolo bodu

Id: 339207

studie, pastel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, na povrchu listu drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
15 000

66 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 57

Rudolf Kremlička - Studie ležící dívky

Rudolf Kremlička
Studie ležící dívky

Id: 340803

olej/plátno, rozměr 44 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz drobně lokálně poškozen viz foto, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 73

Otto Gutfreund - Hlava ženy s příčesem

Otto Gutfreund
Hlava ženy s příčesem

Id: 339201

bronzová patinovaná plastika, výška cca 34 cm, značeno ve spodní části odlitku, jedná se o jeden z prvních Gutfreundových bronzů, číslováno 3/5, drobné nedostatečnosti na povrchu

Vyvolávací cena:
20 000

63 000

Detail

Alois Kalvoda - Kamenický potok

Alois Kalvoda
Kamenický potok

Id: 340604

olej/karton, rozměr 60 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 75

Jiří Anderle - Čtyři roční období

Čtyři roční období

Id: 334103

kombinovaná technika/koláž/tmel/barevné tuše/pastel/dřevěná deska, rozměr 99 x 71 cm, značeno a datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Boris Jirků - Sicílie

Boris Jirků
Sicílie

Id: 335305

olej/sololit, rozměr 34 x 51 cm, pospáno ve spodní části, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 48

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 340004

bronzová plastika, celková výška 13,5 cm vč. podstavce, katalogové číslo 9554, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství vydaný synem autora

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 55