Čas na serveru 07:34:39

Aukce LXXIX./2022

Bohumil Kafka - Figura chlapce

Bohumil Kafka
Figura chlapce

Id: 339203

bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška bronzového odlitku cca 46 cm, délka cca 47 cm, značeno na plastice včetně čísla odlitku č. 4 a datace 1906, výška dřevěného podstavce 10 cm, jedná se o starý původní odlitek

Vyvolávací cena:
50 000

51 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Mladíkův sen

Marie Čermínová - Toyen
Mladíkův sen

Id: 328305

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 57

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 335701

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 80

František Ringo Čech - Zahradník je víc než ajťák!

František Ringo Čech
Zahradník je víc než ajťák!

Id: 338601

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 61

Kristian Kodet - Na kříži

Kristian Kodet
Na kříži

Id: 337601

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Theodor Stundl - Tanečnice

Theodor Stundl
Tanečnice

Id: 338707

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška sochy 47 cm, značeno na plintě, výška včetně podstavce 60 cm, na podstavci drobné oděrky

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 61

Zdeněk Červinka - Na procházce

Zdeněk Červinka
Na procházce

Id: 335304

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 59

Arnošt Paderlík - Zátiší s třešněmi

Arnošt Paderlík
Zátiší s třešněmi

Id: 334101

malba/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

45 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Po dešti

Jan Bohumil Pospíšil
Po dešti

Id: 337101

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 63

Karel Valter - Abstraktní kompozice

Karel Valter
Abstraktní kompozice

Id: 337302

kombinovaná technika/malba/plátno autorem upravené (záměrně poškozené a opravované), rozměr 45 x 30 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 53

Milada Marešová - Před pokladnou

Milada Marešová
Před pokladnou

Id: 337504

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 52

Vladimír Komárek - Zátiší s hruškami

Vladimír Komárek
Zátiší s hruškami

Id: 338101

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Účastníci: 20

Emil Filla - Kubistické zátiší s kytarou

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 338802

suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 62

Ota Janeček - Trávy

Trávy

Id: 339501

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

44 680

Detail

Účastníci: 24

Marie Čermínová - Toyen - Pláč

Marie Čermínová - Toyen
Pláč

Id: 328309

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, též tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o číslování listu

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 63