Čas na serveru 07:54:13

Aukce LXXIX./2022

Jaromír Kunc - Na říčním břehu

Jaromír Kunc
Na říčním břehu

Id: 339401

olej/plátno, rozměr 66 x 92 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 200

Detail

Bořivoj Žufan - Podzimní náves

Bořivoj Žufan
Podzimní náves

Id: 339302

olej/plátno, rozměr 46 x 66 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

17 001

Detail

Max Wolfinger - Krajina

Max Wolfinger
Krajina

Id: 336402

olej/plátno, rozměr 64 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

František  Tichý - Ležící akt

František Tichý
Ležící akt

Id: 339001

kresba černou tuhou/tenký karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, hnědé tečky na papíře, přiložen odborný posudek PhDr. Vlasty Čihákové-Noshiro

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Albín Lhota - Rybník při západu slunce

Albín Lhota
Rybník při západu slunce

Id: 334301

olej/plátno, rozměr 25 x 38 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

16 550

Detail

Vincent Hložník - Při rozhovoru

Vincent Hložník
Při rozhovoru

Id: 335502

olej/karton, rozměr 33,5 x 27 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan Honsa - Chalupa z Borové

Jan Honsa
Chalupa z Borové

Id: 341503

olej/karton, rozměr 18 x 19 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno a datováno na zadní straně viz foto, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 001

Detail

František Kupka - L´Assiette au Beurre

František Kupka
L´Assiette au Beurre

Id: 336701

litografie/ruční papír, rozměr listu 32,5 x 50 cm, značeno v tisku i vlastnoručně, vyříznuté tiskařské značky, původní stav, lehce zaprášeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

16 000

Detail

Josef Mathauser - Zimní vyjížďka na saních

Josef Mathauser
Zimní vyjížďka na saních

Id: 338902

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, drobná odřeninka v malbě, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

16 000

Detail

Josef Jíra - V baru

Josef Jíra
V baru

Id: 340403

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
2 800

16 000

Detail

Radek Baláž - Tamara De Lempitzka a Bugatti

Radek Baláž
Tamara De Lempitzka a Bugatti

Id: 342301

olej/plátno, rozměr 70 x 101 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Martin Benka - Návrat domů

Martin Benka
Návrat domů

Id: 335211

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, na zadní straně muzeální razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 700

Detail

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 331701

lept/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 48

Jiří Anderle - Kamasútra II.

Kamasútra II.

Id: 335902

lept/papír, rozměr 66 x 50 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Josef Jíra - Na hrázi rybníka

Josef Jíra
Na hrázi rybníka

Id: 339502

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail