Čas na serveru 03:12:17

Aukce LXXIX./2022

František Líbal - Podzimní potok

František Líbal
Podzimní potok

Id: 339701

olej/plátno, rozměr 75 x 96 cm, značeno a datováno vlevo dole, značně krakelovaná malba, poškozen rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Otakar Hůrka - Zimní chaloupka

Otakar Hůrka
Zimní chaloupka

Id: 342202

olej/dřevo, rozměr 20 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Mikoláš Aleš - Dívka

Mikoláš Aleš
Dívka

Id: 337701

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 13 x 21 cm, oboustranný obraz, značeno monogramem vpravo dole, v ploše lokálně znečištěno, na zadní straně výřez stejného motivu v provedení akvarel, rozměr ve výřezu 9,5 x 13 cm, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Balcar - Bez názvu

Jiří Balcar
Bez názvu

Id: 340303

monotyp/papír, rozměr listu 48 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail

Vladimír Suchánek - Harlekýn a stín

Vladimír Suchánek
Harlekýn a stín

Id: 334102

barevná litografie/papír, rozměr listu 72 x 54 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Tomáš Blažek - Poutník

Josef Tomáš Blažek
Poutník

Id: 334801

olej/karton, rozměr 26 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko z roku 1946

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Kamil Lhoták - Dýmka strýce Bonifáce

Kamil Lhoták
Dýmka strýce Bonifáce

Id: 335704

publikovaná kresba tuží/papír, rozměr listu 22,5 x 21 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, přiložena kniha Františka Pilaře

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Jíra - Opilý Ikarus

Josef Jíra
Opilý Ikarus

Id: 340602

lept/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Květoň - Tajemství krajiny

František Květoň
Tajemství krajiny

Id: 335302

olej/sololit, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Tavík Šimon - Polévka pro chudé

František Tavík Šimon
Polévka pro chudé

Id: 331704

barevná akvatinta/papír, rozměr listu 41 x 51 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaromír Seidl - Průhonice

Jaromír Seidl
Průhonice

Id: 333408

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kamil Kubík - Borg vs. Connors

Kamil Kubík
Borg vs. Connors

Id: 335402

tisková technika/papír, rozměr listu 61 x 69,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 157/450, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohdan Lacina - Kolotoč

Bohdan Lacina
Kolotoč

Id: 338503

olej/sololit, rozměr 50 x 62 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, původní poškozené olištování

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Horyna - Děvče s mandolínou

Ivan Horyna
Děvče s mandolínou

Id: 335207

olej/karton, rozměr viditelný 30,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 069

Detail

Jules Zermati - Dostaveníčko

Jules Zermati
Dostaveníčko

Id: 337401

olej/plátno, rozměr 68 x 47 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail