Čas na serveru 00:49:00

Aukce LXXIX./2022

Vojtěch Hynais - Dívka

Vojtěch Hynais
Dívka

Id: 338709

pastel/papír, rozměr oválu 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše původní

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 110

Jindřich Štyrský - Kompozice

Jindřich Štyrský
Kompozice

Id: 339902

kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, značeno a datováno 1930 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Příhozy: 80

Robert Jiran - Zlatá ulička

Robert Jiran
Zlatá ulička

Id: 334401

olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně signatura a autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

125 001

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 84

Georges Kars - Akt držící na rameni misku

Georges Kars
Akt držící na rameni misku

Id: 340901

olej/karton, rozměr 40,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Příhozy: 93

Josef Čapek - Dívčí kubistická hlava

Josef Čapek
Dívčí kubistická hlava

Id: 335703

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 m, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno a reprodukováno v soupisu díla Pavla Pečinková: Grafika, str. 239, pod číslem KG 78

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Účastníci: 32

Příhozy: 129

Ota Janeček - Hlava

Hlava

Id: 338403

olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, katalogové štítky, poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

120 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 100

Jaroslav Šetelík - Z rozkvetlého Petřína

Jaroslav Šetelík
Z rozkvetlého Petřína

Id: 341501

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 94

Ota Janeček - Ptáčkové na větvičce

Ptáčkové na větvičce

Id: 342302

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 106

Josef Jíra - Vjezd do Jerusaléma

Josef Jíra
Vjezd do Jerusaléma

Id: 340601

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:
3 800

115 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 98

František Kaván - Trosky

František Kaván
Trosky

Id: 341505

olej/karton, rozměr 44,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

110 500

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 100

Kristian Kodet - Padlý anděl

Kristian Kodet
Padlý anděl

Id: 339702

olej/plátno, rozměr 72 x 62 cm, značeno a popsáno New York 83 (vzácné rané dílo), mírně protlačené plátno, rámováno

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 110

Zdeněk Burian - Setkání

Zdeněk Burian
Setkání

Id: 340502

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26,3 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o ilustraci ke knize R.du Baty - 15 000 mil opuštěnými moři, která je přiložena

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 84

Josef Velčovský - Karavana mířící k napajedlu

Josef Velčovský
Karavana mířící k napajedlu

Id: 338201

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámkováno

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 77

Emil Filla - Kůň přepadený tygrem

Emil Filla
Kůň přepadený tygrem

Id: 342005

lept/akvatinta/papír, rozměr listu 60,5 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v soupisu Grafického díla E. Filly od Čestmíra Berky viz foto

Vyvolávací cena:

99 000

Detail

Příhozy: 57

Oldřich Blažíček - U statku

Oldřich Blažíček
U statku

Id: 334501

olej/karton, rozměr 24 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení o výstavě Jednoty výtvarných umělců v Praze, dále na zadní straně věnování, obraz uveden v soupisu díla od PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové str. 592 viz foto

Vyvolávací cena:

95 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 85