Čas na serveru 08:01:39

Aukce LXXIX./2022

Jan Kotík - Objekt

Jan Kotík
Objekt

Id: 334809

olej/dřevo, rozměr cca 37 x 34 cm, značeno monogramem a datací na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s mísou, ovocem a mandolínou

Emil Filla
Zátiší s mísou, ovocem a mandolínou

Id: 335702

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 54

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 340005

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška cca 24 cm, výška podstavce 4,1 cm. značeno na soše

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Karel Hodr - Mořské pobřeží

Karel Hodr
Mořské pobřeží

Id: 340605

olej/plátno, rozměr 34 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

21 000

Detail

Příhozy: 62

František Líbal - Jihočeský rybník

František Líbal
Jihočeský rybník

Id: 337503

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 61 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

20 000

Detail

Příhozy: 61

Kamil Kubík - Wall Street

Kamil Kubík
Wall Street

Id: 335413

tisková technika/papír, rozměr listu 78,5 x 63,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, lokálně pomačkané okraje, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Karel Javůrek - Strážce

Karel Javůrek
Strážce

Id: 338708

olej/plátno, rozměr 50 x 30 cm, značka autora vpravo dole, lehce poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Vlastimil Zábranský - Hleď, Evo - ruce

Vlastimil Zábranský
Hleď, Evo - ruce

Id: 331505

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jiří Patera - Baltský rybář

Jiří Patera
Baltský rybář

Id: 334802

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce poškozené olištování

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 51

Ferdiš Duša - Hluboký les

Ferdiš Duša
Hluboký les

Id: 336201

olej/plátno, rozměr 76 x 71 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Ulrich Hübner - Přístavišttě

Ulrich Hübner
Přístavišttě

Id: 342201

olej/plátno, rozměr 70 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Václav Špála - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 340804

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, list drobně poškozen hnědými skvrnkami

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František  Tichý - Pařížské střechy

František Tichý
Pařížské střechy

Id: 331702

lept/papír, rozměr listu 31,5 x 49,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

17 501

Detail

Jiří Anderle - Portrét renesanční dívky

Portrét renesanční dívky

Id: 336301

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 51 x 32,8 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Josef Fiala - Pasáček

Josef Fiala
Pasáček

Id: 338002

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

17 500

Detail