Čas na serveru 07:59:31

Aukce LXXIX./2022

Robert Jiran - Dívka a zrcadlo

Robert Jiran
Dívka a zrcadlo

Id: 337102

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

  Autor neurčen - Za deště

Za deště

Id: 337202

olej/karton, rozměr 22 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 57

Jaroslav Grus - U jezera

Jaroslav Grus
U jezera

Id: 337801

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole datováno 1935, drobné oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Olbram Zoubek - Astronomie

Astronomie

Id: 332603

papírový reliéf, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, rok vzniku 1997, zaskleno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

36 301

Detail

Účastníci: 21

Josef Ullmann - Zimní lov

Josef Ullmann
Zimní lov

Id: 338702

akvarel/papír, rozměr 27 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 001

Detail

Zdeněk Červinka - Na pobřeží

Zdeněk Červinka
Na pobřeží

Id: 335303

olej/dřevo, rozměr 20 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

36 000

Detail

Příhozy: 61

Robert Jiran - Zelená punčocha

Robert Jiran
Zelená punčocha

Id: 335601

olej/ plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a signatura

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 58

Robert Jiran - Na dovolené

Robert Jiran
Na dovolené

Id: 338203

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a signatura, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

František Tavík Šimon - Ze Šumavy

František Tavík Šimon
Ze Šumavy

Id: 340805

olej/plátno, rozměr 27 x 64 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s datací 1915, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

36 000

Detail

Příhozy: 51

Salvador Dalí - Božská komedie

Salvador Dalí
Božská komedie

Id: 335905

barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 500

Detail

Příhozy: 58

Jan Saudek - Happiness Nr. 404

Happiness Nr. 404

Id: 342008

fotografie, rozměr 39 x 29,8 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

35 100

Detail

Účastníci: 19

František Ringo Čech - Snídaně v Tauern SPA

František Ringo Čech
Snídaně v Tauern SPA

Id: 338603

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské

Id: 331708

litografie/papír, rozměr listu 59,5 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací vlastnoručně, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

34 500

Detail

Příhozy: 61

Josef Lada - Dobrodinec

Josef Lada
Dobrodinec

Id: 328308

kresba tuší/papír, rozměr listu 16,3 x 12,4 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 50

František Jiroudek - Na rohu ulice

František Jiroudek
Na rohu ulice

Id: 334201

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorsky pospáno včetně datace na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail