Čas na serveru 04:44:09

Aukce LXXIX./2022

František Tavík Šimon - Newyorská burza

František Tavík Šimon
Newyorská burza

Id: 338402

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 35,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

František Jiroudek - Pohled na Pražský hrad

František Jiroudek
Pohled na Pražský hrad

Id: 340006

olej/karton, viditelný rozměr cca 43 x 59 cm, malba v ploše lehce poškozena, oboustranný obraz, značeno a datováno vpravo dole na jedné straně, zaskleno, rámováno, adjustováno v kazetovém rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Pasta  Oner - Alone beautiful

Pasta Oner
Alone beautiful

Id: 328902

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Vincent Hložník - Skupina s koněm

Vincent Hložník
Skupina s koněm

Id: 335501

olej/karton, rozměr 23 x 37 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 50

František Daněk - Sedláček - Při sklizni

František Daněk - Sedláček
Při sklizni

Id: 336403

olej/karton, rozměr viditelný 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem drobné znečištění

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František  Hudeček - Hlava

František Hudeček
Hlava

Id: 339901

malba/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pasparta znečištěna, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Bolf - Z Cyklu obličeje

Josef Bolf
Z Cyklu obličeje

Id: 341202

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr cca 29 x 41,5 cm, značeno na zadní straně, zaskleno v kazetě

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jan Grimm - Krajina u Litoměřic

Jan Grimm
Krajina u Litoměřic

Id: 341302

olej/plátno, rozměr 71,5 x 88 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 100

Detail

Gustav Macoun - Tržiště

Gustav Macoun
Tržiště

Id: 334803

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 39 cm, značeno a datováno 09 vpravo dole, lehce zvlněné plátno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

22 001

Detail

Antonín Hudeček - Barevná krajina

Antonín Hudeček
Barevná krajina

Id: 337505

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně popis o výstavě v Topičově salonu

Vyvolávací cena:

22 001

Detail

Ivan Horyna - Skalnaté pohoří

Ivan Horyna
Skalnaté pohoří

Id: 335203

olej/karton, rozměr viditelný 34 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Charlotte Piepenhagen - Hajný na obchůzce

Charlotte Piepenhagen
Hajný na obchůzce

Id: 337501

olej/plátno/karton, rozměr 18 x 24 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

22 000

Detail

Josef Lorenzl - Baletka

Josef Lorenzl
Baletka

Id: 338706

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 22,5 cm, značeno na plintě, kámen poškozen

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Jan Goth - Setkání

Jan Goth
Setkání

Id: 339102

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Jan Kotík - Objekt

Jan Kotík
Objekt

Id: 334809

olej/dřevo, rozměr cca 37 x 34 cm, značeno monogramem a datací na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail