Čas na serveru 09:32:25

Aukce LXXIX./2022

Bohdan Lacina - Kolotoč

Bohdan Lacina
Kolotoč

Id: 338503

olej/sololit, rozměr 50 x 62 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, původní poškozené olištování

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Horyna - Děvče s mandolínou

Ivan Horyna
Děvče s mandolínou

Id: 335207

olej/karton, rozměr viditelný 30,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 069

Detail

Jules Zermati - Dostaveníčko

Jules Zermati
Dostaveníčko

Id: 337401

olej/plátno, rozměr 68 x 47 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

V. Příhoda - Zvíkov

V. Příhoda
Zvíkov

Id: 336401

olej/karton, rozměr 53 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Kotík - Abstrakce

Jan Kotík
Abstrakce

Id: 340703

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Scheiwl - Dívka na cestě

Josef Scheiwl
Dívka na cestě

Id: 333407

olej/plátno, rozměr 92 x 56 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz lokálně znečištěn

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Jan B. Minařík - Lesní potok

Jan B. Minařík
Lesní potok

Id: 337203

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 26,5 x 42 cm, neznačeno, na zadní straně popis včetně čísla sbírky, zaskleno, lepenka zvlněná, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Kaufmann - Na Mississippi

Adolf Kaufmann
Na Mississippi

Id: 334806

olej/dřevo, rozměr 15,5 x 31 cm značeno a datováno vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

6 000

Detail

Jaromír Kunc - Od Chýšky

Jaromír Kunc
Od Chýšky

Id: 338703

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

František Tavík Šimon - Z Orientu

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 335606

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 29,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lehce znečištěno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Victoria Kodl-Janotová - Abstrakce

Victoria Kodl-Janotová
Abstrakce

Id: 338710

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 65 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Radoslav Kratina - Bez názvu

Radoslav Kratina
Bez názvu

Id: 335417

barevné pastelky/papír, rozměr ve výřezu 14 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

4 600

Detail

Karel Souček (Bor) - Krajina

Karel Souček (Bor)
Krajina

Id: 331504

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Vlastimil Rada - Husité

Vlastimil Rada
Husité

Id: 341301

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 17 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pasparta mírně poškozena

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jaroslav Novák - Ovocné zátiší

Jaroslav Novák
Ovocné zátiší

Id: 338705

olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail