Čas na serveru 15:57:06

Aukce LXXIX./2022

František Kaván - Krajina s břízami

František Kaván
Krajina s břízami

Id: 339601

olej/karton, rozměr 19,5 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem, doba vzniku těsně po 1900

Vyvolávací cena:

43 333

Detail

Josef Váchal - Mýtický motiv

Josef Váchal
Mýtický motiv

Id: 339301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 62

Ota Bubeníček - Chaloupka na Vysočině

Ota Bubeníček
Chaloupka na Vysočině

Id: 339704

olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

43 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 55

Otakar Číla - Při odpočinku

Otakar Číla
Při odpočinku

Id: 340603

olej/plátno, rozměr 47 x 38 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 68

Bohumil Vrzal - Vesnice s řepkovým polem

Bohumil Vrzal
Vesnice s řepkovým polem

Id: 341401

kombinovaná technika/plátno, rozměr 45 x 55 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek z Díla, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Robert Jiran - Bílý závoj

Robert Jiran
Bílý závoj

Id: 335604

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a signatura

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Jan  Zrzavý - Loretánské náměstí

Loretánské náměstí

Id: 337506

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

42 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 79

Alois Bílek - Abstraktní kompozice

Alois Bílek
Abstraktní kompozice

Id: 339204

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, značeno a datováno 14 vpravo dole, původní přípis na zadní straně, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

42 000

Detail

Otakar Hůrka - Podzim v lese

Otakar Hůrka
Podzim v lese

Id: 334502

olej/překližka, rozměr 71 x 80 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 67

 Firma - Bez názvu

Firma
Bez názvu

Id: 342101

serigrafie/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno všemi umělci Firmy ve spodní části, včetně datace a číslování 27/50, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

40 000

Detail

Příhozy: 49

Jan Kristofori - Aphotekarium

Jan Kristofori
Aphotekarium

Id: 337901

plastika/různé předměty/kombinovaná technika, rozměr objektu 43,5 x 29,5 cm, značeno a popsáno na zadní straně, drobné oděrky po povrchu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 55

Otto Gutfreund - Podobizna otce III.

Otto Gutfreund
Podobizna otce III.

Id: 336901

sádrový reliéf, rozměr 41 x 31 cm, neznačeno, původní starší kus, drobné oděrky na povrchu, původní stav viz foto, lehce povrchově zašpiněno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 58

Josef Procházka - Skalický potok

Josef Procházka
Skalický potok

Id: 338901

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

38 000

Detail

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 338001

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 56,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, původní pasparta, nezaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

37 500

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 58

John Florea - Marylin Monroe

John Florea
Marylin Monroe

Id: 335002

fotografie, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,2 cm, vlevo dole slepotiskové razítko autora, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 55