Čas na serveru 08:26:19

Aukce LXXIX./2022

Robert Jiran - Perly

Robert Jiran
Perly

Id: 335603

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a signatura

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 51

Jan  Bauch - Dívka s velkýma očima

Jan Bauch
Dívka s velkýma očima

Id: 337804

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr 41 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, 1960, zaskleno, rámováno, publikováno v monografii Jan Bauch strana 263 viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

58 500

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 82

Jaroslav Král - Stavení pod horami

Jaroslav Král
Stavení pod horami

Id: 334810

olej/plátno, rozměr 65,5 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
25 000

58 001

Detail

Maxmilian Pirner - Víla u jezera

Maxmilian Pirner
Víla u jezera

Id: 334812

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 60

Marie Čermínová - Toyen - Prstence měsíce

Marie Čermínová - Toyen
Prstence měsíce

Id: 331710

konvolut tří kusů, kolorovaná suchá jehla/japan, rozměr každého listu 23,5 x 17 cm, každý list vlastnoručně značen a číslován, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 65

Othon Coubine - Kytice

Othon Coubine
Kytice

Id: 342006

olej/karton, rozměr 38 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 63

Roman Havelka - Uvozová cesta

Roman Havelka
Uvozová cesta

Id: 336202

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno a datováno 1917 vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 63

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívka na pohovce

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka na pohovce

Id: 340501

olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, v ploše malba poškozená, oděrky na seschlém rámu

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 88

Jaroslav Kotas - Ulice v Káhiře

Jaroslav Kotas
Ulice v Káhiře

Id: 339303

olej/plátno, rozměr 50 x 85 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 65

František Kaván - Z Českomoravské vrchoviny

František Kaván
Z Českomoravské vrchoviny

Id: 340401

olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

54 000

Detail

Karel Malich - Světlo dne a noci se střídá

Karel Malich
Světlo dne a noci se střídá

Id: 335416

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 30 x 22,5 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno v kazetě

Vyvolávací cena:
7 000

53 000

Detail

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 340001

olej/karton, rozměr 24 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Argondian Reon - Hlídač tajných květin

Argondian Reon
Hlídač tajných květin

Id: 342401

malba/ deska, rozměr 92 x 73 cm, značeno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, autenticita potvrzena autorem

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 65

Robert Jiran - Dívka a puma

Robert Jiran
Dívka a puma

Id: 335602

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a signatura

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 78

Alois Bubák - Peřeje

Alois Bubák
Peřeje

Id: 340702

olej/karton, rozměr 35,5 x 30,5 cm, neznačeno, doba vzniku cca 1860, poškozený historický rám, bude přiložen písemní odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
4 800

52 000

Detail