Čas na serveru 08:02:35

Aukce LXXXVII./2023

Pavel Mühlbauer - Zimní krajina

Pavel Mühlbauer
Zimní krajina

Id: 399802

olej/plátno, rozměr 100 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Alois Kirnig - Za slunce v Alpách

Alois Kirnig
Za slunce v Alpách

Id: 400802

olej/dřevo, rozměr 53,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše krakelovaná, v minulosti restaurováno, přiložen odborný posudek PhDr. M. Zachaře

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

  Autor neurčen - Akt ženy

Akt ženy

Id: 395804

olej/plátno, rozměr 64 x 48 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Saudek - The Bath

The Bath

Id: 398607

fotografie, rozměr 30 x 40,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Apollonas Soben - Taneční lekce

Apollonas Soben
Taneční lekce

Id: 399704

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno na pravé boční části rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 58

Kamil Lhoták - Balon Viktora Huga v noci

Kamil Lhoták
Balon Viktora Huga v noci

Id: 399501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 26,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Hermine Lindner - Letní den

Hermine Lindner
Letní den

Id: 399602

olej/plátno, rozměr 54 x 88 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na dekorativním rámování

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

A.B. Piepenhagen - okruh - Zřícenina

A.B. Piepenhagen - okruh
Zřícenina

Id: 389602

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, restaurováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Emil Filla - Žena s kyticí

Emil Filla
Žena s kyticí

Id: 403902

suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Emila Filly od Vojtěcha Lahody, Academia, 2007, str.456

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Vlastimil Zábranský - Muž se šuplerou

Vlastimil Zábranský
Muž se šuplerou

Id: 396401

kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, zvlněný papír

Vyvolávací cena:

17 600

Detail

Jiří Anderle - Spravedlnost

Spravedlnost

Id: 391303

tisková technika/papír, viditelný rozměr 47 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 501

Detail

Jan Mehl - Velké a malé rytmy

Jan Mehl
Velké a malé rytmy

Id: 396901

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

František  Max - Panorama Prahy

František Max
Panorama Prahy

Id: 398701

olej/karton, rozměr 44 x 63 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Adolf Born - Kočka v břiše ptáka

Kočka v břiše ptáka

Id: 392605

suchá jehla/papír, rozměr listu 29,5 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

16 550

Detail

Oldřich Kulhánek - Pád No 4

Oldřich Kulhánek
Pád No 4

Id: 381804

litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 47 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail