Aukce LXXXVII./2023
Pavel Mühlbauer
Zimní krajina
Id: 399802
olej/plátno, rozměr 100 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Alois Kirnig
Za slunce v Alpách
Id: 400802
olej/dřevo, rozměr 53,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše krakelovaná, v minulosti restaurováno, přiložen odborný posudek PhDr. M. Zachaře
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
20 000 Kč
Akt ženy
Id: 395804
olej/plátno, rozměr 64 x 48 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
The Bath
Id: 398607
fotografie, rozměr 30 x 40,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 500 Kč
Apollonas Soben
Taneční lekce
Id: 399704
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno na pravé boční části rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 58
Kamil Lhoták
Balon Viktora Huga v noci
Id: 399501
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 26,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Hermine Lindner
Letní den
Id: 399602
olej/plátno, rozměr 54 x 88 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na dekorativním rámování
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
A.B. Piepenhagen - okruh
Zřícenina
Id: 389602
olej/dřevo, rozměr 17,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, restaurováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Emil Filla
Žena s kyticí
Id: 403902
suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Emila Filly od Vojtěcha Lahody, Academia, 2007, str.456
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Vlastimil Zábranský
Muž se šuplerou
Id: 396401
kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, zvlněný papír
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 600 Kč
Spravedlnost
Id: 391303
tisková technika/papír, viditelný rozměr 47 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 501 Kč
Jan Mehl
Velké a malé rytmy
Id: 396901
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 100 Kč
František Max
Panorama Prahy
Id: 398701
olej/karton, rozměr 44 x 63 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Kočka v břiše ptáka
Id: 392605
suchá jehla/papír, rozměr listu 29,5 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 550 Kč
Oldřich Kulhánek
Pád No 4
Id: 381804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 47 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč