Aukce LXXXVII./2023
Miloslav Holý_
Léto na Tachovsku
Id: 388807
olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 900 Kč
Pasta Oner
Choose to be Happy
Id: 383901
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorská pečeť, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 600 Kč
Bert Stern
Marilyn Monroe - ze souboru Last sitting
Id: 394202
fotografie, rozměr ve výřezu 51,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Karel Chaba
Jan
Id: 401004
akvarel/papír, rozměr cca 46,5 x 34,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu, zvlněný papír
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 100 Kč
Jára F. Panuška junior
Melechov u Ledče
Id: 400002
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, v horní části malba místy drobně odřená
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 057 Kč
Rudolf Lexa
Karlův most
Id: 398501
olej/karton, rozměr 67 x 91 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Kvetoucí sad
Id: 399301
olej/plátno, rozměr 54 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
Laszlo Neogrady
Letní den
Id: 399901
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 700 Kč
Zamyšlená
Id: 391706
uhel/papír, rozměr ve výřezu 63 x 36,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 666 Kč
František Gross
Postava
Id: 391708
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Milan Chabera
Před školou I
Id: 398801
olej/plátno, rozměr 63 x 83 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
František Tichý
Sedící dívka se zrcadlem
Id: 401609
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16 cm, značeno a datováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Josef Lorenzl
Tanečnice
Id: 403002
bronzová plastika na mramorovém podstavci, rozměr odlitku 13 cm, celková výška s podstavcem 19 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Miroslav Pospíšil
Syn lovce medvědů
Id: 404501
olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložena monografie autora s reprodukcí obrazu (str. 145)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Josef Kropáč
Lovec se psem
Id: 405701
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč