Aukce LXXXVII./2023
Jindřich Štyrský
Andělé
Id: 394403
tuš/papír, viditelný rozměr 26,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 98
Vladimír Komárek
Kaktus
Id: 391703
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno dole uprostřed, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
99 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 89
Lodi na Ile de Sein
Id: 397304
kombinovaná technika pastel/tužka/papír, viditelný rozměr 11 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
92 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 78
Thomas de Keyser
Šlechtický dvojportrét
Id: 394022
olej/plátno, rozměr 65 x 59 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, původní plátno v minulosti restaurováno podlepením novým plátnem, přiložena laboratorní zpráva a dále znalecký posudek Zory Grohmanové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
90 001 Kč
Příhozy: 76
Andrej Barčík
Zátiší s flašou
Id: 395403
kombinovaná koláž s olejovými podmalbami a domalbami/karton, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 77
Salvador Dalí
Nekonečná záhada
Id: 397103
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
86 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 99
Thamar
Id: 403901
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 15,7 x 15,4 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, přiložen certifikát pravosti vydaný Nadačním fondem Kmentová Zoubek, č. 238/2022
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
84 009 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 67
Jaroslav Klápště
Vesnice
Id: 403301
olej/karton, rozměr 32,5 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 48
Vladimír Komárek
Ptáci a kytice
Id: 398904
olej/sololit, rozměr 67 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
81 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 48
Ernest Neuschul
Žena před zrcadlem
Id: 398203
olej/plátno, rozměr 76 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
80 000 Kč
Kristian Kodet
Krist
Id: 400903
olej/karton, rozměr 92 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 69
Milan Laluha
Žena z Mičinej s nošou
Id: 395402
olej/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
75 000 Kč
Vlastimil Košvanec
V létě
Id: 395502
olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, místy opadaná malba
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 55
Joža Uprka
Krojované děťátko
Id: 380402
olej/plátno, rozměr 32 x 24 cm, značeno vpravo nahoře monogramem, pod monogramem vpravo nahoře pozůstalostní razítko, poškozený původní rám, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 58
Hlava
Id: 405003
olej/papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 8103
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 54