Čas na serveru 09:52:26

Aukce LXXXVII./2023

Jindřich Štyrský - Andělé

Jindřich Štyrský
Andělé

Id: 394403

tuš/papír, viditelný rozměr 26,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 98

Vladimír Komárek - Kaktus

Vladimír Komárek
Kaktus

Id: 391703

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno dole uprostřed, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

99 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 89

Jan  Zrzavý - Lodi na Ile de Sein

Lodi na Ile de Sein

Id: 397304

kombinovaná technika pastel/tužka/papír, viditelný rozměr 11 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
10 500

92 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 78

Thomas de Keyser - Šlechtický dvojportrét

Thomas de Keyser
Šlechtický dvojportrét

Id: 394022

olej/plátno, rozměr 65 x 59 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, původní plátno v minulosti restaurováno podlepením novým plátnem, přiložena laboratorní zpráva a dále znalecký posudek Zory Grohmanové

Vyvolávací cena:
15 000

90 001

Detail

Příhozy: 76

Andrej Barčík - Zátiší s flašou

Andrej Barčík
Zátiší s flašou

Id: 395403

kombinovaná koláž s olejovými podmalbami a domalbami/karton, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Příhozy: 77

Salvador Dalí - Nekonečná záhada

Salvador Dalí
Nekonečná záhada

Id: 397103

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 99

Olbram Zoubek - Thamar

Thamar

Id: 403901

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 15,7 x 15,4 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, přiložen certifikát pravosti vydaný Nadačním fondem Kmentová Zoubek, č. 238/2022

Vyvolávací cena:

84 009

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 67

Jaroslav Klápště - Vesnice

Jaroslav Klápště
Vesnice

Id: 403301

olej/karton, rozměr 32,5 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

82 000

Detail

Příhozy: 48

Vladimír Komárek - Ptáci a kytice

Vladimír Komárek
Ptáci a kytice

Id: 398904

olej/sololit, rozměr 67 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
9 000

81 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 48

Ernest Neuschul - Žena před zrcadlem

Ernest Neuschul
Žena před zrcadlem

Id: 398203

olej/plátno, rozměr 76 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Kristian Kodet - Krist

Kristian Kodet
Krist

Id: 400903

olej/karton, rozměr 92 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

77 000

Detail

Příhozy: 69

Milan Laluha - Žena z Mičinej s nošou

Milan Laluha
Žena z Mičinej s nošou

Id: 395402

olej/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Vlastimil  Košvanec - V létě

Vlastimil Košvanec
V létě

Id: 395502

olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, místy opadaná malba

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Příhozy: 55

Joža Uprka - Krojované děťátko

Joža Uprka
Krojované děťátko

Id: 380402

olej/plátno, rozměr 32 x 24 cm, značeno vpravo nahoře monogramem, pod monogramem vpravo nahoře pozůstalostní razítko, poškozený původní rám, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
12 000

72 000

Detail

Příhozy: 58

Ota Janeček - Hlava

Hlava

Id: 405003

olej/papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 8103

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 54