Aukce LXXXVII./2023
Vratislav Vosátka
Padlý strom
Id: 397603
olej/karton, rozměr 31 x 46 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 500 Kč
Kája Saudek
Rytíř Smil
Id: 378814
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 501 Kč
Oldřich Kulhánek
Pád No 3
Id: 381805
litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 47 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Jam Session
Id: 391801
konvolut dvou fotografií, rozměry 26 x 23 cm a 26,8 x 23,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Marcel Niederle
Sparta - Slavia, 1965 II.
Id: 397803
akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Malíř na cestách
Id: 398302
litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 21 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Libor Fára
Koláž
Id: 399705
koláž/papír, rozměr listu cca 38 x 28 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 300 Kč
Vladimír Renčín
Josefe, co to je...?
Id: 398506
tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 111 Kč
Josef Ullmann
Konvolut tří kusů
Id: 390017
Plenérové skici, 1) akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pasparta místy znečištěná, 2) akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 13,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, mírně znečištěno, 3) akvarel/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně věnování autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka
Id: 396602
olej/sololit, rozměr 61,5 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Gustav Porš
Alej u Borové
Id: 402801
olej/karton, viditelný rozměr cca 20,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Josefa Burianová
Kytice s papouškem
Id: 398901
olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 501 Kč
Zdeněk Smetana
Křemílek a Vochomůrka
Id: 396201
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr většího listu 17,5 x 17,5 cm, menšího listu 17,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč
Jaroslav Grus
Zima na vsi
Id: 399601
kombinovaná technika/sololit, rozměr 63 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Ivana Jurná Lipská
Hnědák
Id: 398202
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 509 Kč