Čas na serveru 02:05:56

Aukce LXXXVII./2023

Vratislav Vosátka - Padlý strom

Vratislav Vosátka
Padlý strom

Id: 397603

olej/karton, rozměr 31 x 46 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Kája Saudek - Rytíř Smil

Kája Saudek
Rytíř Smil

Id: 378814

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 501

Detail

Oldřich Kulhánek - Pád No 3

Oldřich Kulhánek
Pád No 3

Id: 381805

litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 47 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Saudek - Jam Session

Jam Session

Id: 391801

konvolut dvou fotografií, rozměry 26 x 23 cm a 26,8 x 23,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Marcel Niederle - Sparta - Slavia, 1965 II.

Marcel Niederle
Sparta - Slavia, 1965 II.

Id: 397803

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Adolf Born - Malíř na cestách

Malíř na cestách

Id: 398302

litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 21 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Libor Fára - Koláž

Libor Fára
Koláž

Id: 399705

koláž/papír, rozměr listu cca 38 x 28 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 300

Detail

Vladimír Renčín - Josefe, co to je...?

Vladimír Renčín
Josefe, co to je...?

Id: 398506

tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

15 111

Detail

Josef Ullmann - Konvolut tří kusů

Josef Ullmann
Konvolut tří kusů

Id: 390017

Plenérové skici, 1) akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pasparta místy znečištěná, 2) akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 13,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, mírně znečištěno, 3) akvarel/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně věnování autora

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Španělka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 396602

olej/sololit, rozměr 61,5 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Gustav  Porš - Alej u Borové

Gustav Porš
Alej u Borové

Id: 402801

olej/karton, viditelný rozměr cca 20,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Josefa Burianová - Kytice s papouškem

Josefa Burianová
Kytice s papouškem

Id: 398901

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 501

Detail

Zdeněk Smetana - Křemílek a Vochomůrka

Zdeněk Smetana
Křemílek a Vochomůrka

Id: 396201

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr většího listu 17,5 x 17,5 cm, menšího listu 17,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jaroslav Grus - Zima na vsi

Jaroslav Grus
Zima na vsi

Id: 399601

kombinovaná technika/sololit, rozměr 63 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Ivana Jurná Lipská - Hnědák

Ivana Jurná Lipská
Hnědák

Id: 398202

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 509

Detail