Čas na serveru 19:12:25

Aukce LXXXVII./2023

Marko Čermák - Rychlé šípy ve Stínadlech

Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech

Id: 403101

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 59,5 x 42 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, autorský tisk 3/4, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 67

Václav Špála - Soubor prací Václava Špály - 3 ks

Soubor prací Václava Špály - 3 ks

Id: 401305

Pradlena - akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, Koupání - akvarel/papír, rozměr listu 20 x 22 cm, popsáno, značeno a datováno ve spodní části, Akt - tužka/papír, rozměr listu 15 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 55

Jan Saudek - The Thumb

The Thumb

Id: 393905

fotografie, rozměr listu cca 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Josef Procházka - Na skalce

Josef Procházka
Na skalce

Id: 395601

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Josef Procházka - Předjaří

Josef Procházka
Předjaří

Id: 395602

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 62

Robert Jiran - Nahé přítelkyně

Robert Jiran
Nahé přítelkyně

Id: 397702

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti díla vydaný autorem

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 74

Josef  Šíma - Ulice v Paříži

Josef Šíma
Ulice v Paříži

Id: 402901

lept/papír, rozměr listu 60 x 47 cm, rozměr ve výřezu 39 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, v levém dolním rohu skvrna od vlhkosti, zvlněný papír

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 57

Jan Eipell - Zahrada Getsemanská

Jan Eipell
Zahrada Getsemanská

Id: 403601

kombinovaná technika akryl/olej/plátno, rozměr 190 x 190 cm (velký formát), značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
20 000

48 000

Detail

Robert Jiran - Dáma s kočkou

Robert Jiran
Dáma s kočkou

Id: 397703

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, přiložen certifikát pravosti díla vydaný autorem

Vyvolávací cena:

47 250

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 69

František Ringo Čech - Vesnička

František Ringo Čech
Vesnička

Id: 396801

olej/houslový lub, rozměr cca 39 x 23,5 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

45 099

Detail

Příhozy: 59

Kristian Kodet - Akt dívky

Kristian Kodet
Akt dívky

Id: 391501

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Ota Janeček - Měsíc

Měsíc

Id: 391405

olej/sololit, viditelný rozměr 19 x 26 cm, oboustranný obraz, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Jiří Anderle - Kytice pro štěstí

Kytice pro štěstí

Id: 398601

lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 46 x 37 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 61

Richard Kočí - Slunovrat

Richard Kočí
Slunovrat

Id: 393401

akryl/plátno, rozměr 100 x 170 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 61

Jaroslav Klápště - Kytice ve váze

Jaroslav Klápště
Kytice ve váze

Id: 395401

olej/karton, rozměr 35 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 50