Aukce LXXXVII./2023
Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech
Id: 403101
digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 59,5 x 42 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, autorský tisk 3/4, přiložen certifikát pravosti
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 67
Soubor prací Václava Špály - 3 ks
Id: 401305
Pradlena - akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, Koupání - akvarel/papír, rozměr listu 20 x 22 cm, popsáno, značeno a datováno ve spodní části, Akt - tužka/papír, rozměr listu 15 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 55
The Thumb
Id: 393905
fotografie, rozměr listu cca 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
48 000 Kč
Josef Procházka
Na skalce
Id: 395601
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
48 000 Kč
Josef Procházka
Předjaří
Id: 395602
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 62
Robert Jiran
Nahé přítelkyně
Id: 397702
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti díla vydaný autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
48 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 74
Josef Šíma
Ulice v Paříži
Id: 402901
lept/papír, rozměr listu 60 x 47 cm, rozměr ve výřezu 39 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, v levém dolním rohu skvrna od vlhkosti, zvlněný papír
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 57
Jan Eipell
Zahrada Getsemanská
Id: 403601
kombinovaná technika akryl/olej/plátno, rozměr 190 x 190 cm (velký formát), značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
48 000 Kč
Robert Jiran
Dáma s kočkou
Id: 397703
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, přiložen certifikát pravosti díla vydaný autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 250 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 69
František Ringo Čech
Vesnička
Id: 396801
olej/houslový lub, rozměr cca 39 x 23,5 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
45 099 Kč
Příhozy: 59
Kristian Kodet
Akt dívky
Id: 391501
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
45 000 Kč
Měsíc
Id: 391405
olej/sololit, viditelný rozměr 19 x 26 cm, oboustranný obraz, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
44 000 Kč
Kytice pro štěstí
Id: 398601
lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 46 x 37 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 61
Richard Kočí
Slunovrat
Id: 393401
akryl/plátno, rozměr 100 x 170 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 61
Jaroslav Klápště
Kytice ve váze
Id: 395401
olej/karton, rozměr 35 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 50