Čas na serveru 10:30:13

Aukce LXXXVII./2023

Ivan Ouhel - Pod povrchem

Ivan Ouhel
Pod povrchem

Id: 401606

kombinovaná technika, olej/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 14,5 x 11,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Fritz Chwala - Pohoří

Fritz Chwala
Pohoří

Id: 401702

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - List z bibliofilie Duchové pouště

Marie Čermínová - Toyen
List z bibliofilie Duchové pouště

Id: 400804

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedna z ilustrací k textům Henri Heislera, vydáno roku 1939, nakladatelství Albert Skira, Paris

Vyvolávací cena:

8 044

Detail

Tomáš Bím - Alpa

Tomáš Bím
Alpa

Id: 391408

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Neznačeno - Ruina Landshut

Neznačeno
Ruina Landshut

Id: 402501

olej/plátno, rozměr 55,5 x 78 cm, neznačeno, drobné oděrky na dobovém dekorativním rámu (vznik 1. pol. 19. století)

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Kamil Lhoták - Rok 1913

Kamil Lhoták
Rok 1913

Id: 397002

tuš/papír, rozměr listu cca 15 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Cína - Jelínek - Kvetoucí hrušeň

František Cína - Jelínek
Kvetoucí hrušeň

Id: 399701

olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, otlučený rám

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Jakub Obrovský - Léto

Jakub Obrovský
Léto

Id: 400303

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 43,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně opatřeno razítkem Spolku výtvarných umělců Mánes

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 391401

lept s akvatintou/papír, rozměr ve výřezu 43 x 27,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Libor Fára - Andělská křídla

Libor Fára
Andělská křídla

Id: 395001

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 22 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Bohdan Obrovský - Před svatbou

Bohdan Obrovský
Před svatbou

Id: 395703

olej/dřevo, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, poškozená malba, prasklá deska

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vratislav Vosátka - Vlašim

Vratislav Vosátka
Vlašim

Id: 397605

olej/karton, rozměr 29,5 x 44 cm, neznačeno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu,obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jiří Kalousek - Olšany

Jiří Kalousek
Olšany

Id: 401002

kombinovaná technika, olej/sololit, rozměr 57 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Otakar Hůrka - Podzim na Sázavě

Otakar Hůrka
Podzim na Sázavě

Id: 396603

olej/karton, rozměr 34,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, malba v ploše poškozena

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Jan  Zrzavý - Strom poznání

Strom poznání

Id: 385108

kombinovaná litografie se zlatotiskem/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail