Aukce LXXXVII./2023
Ivan Ouhel
Pod povrchem
Id: 401606
kombinovaná technika, olej/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 14,5 x 11,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč
Fritz Chwala
Pohoří
Id: 401702
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
List z bibliofilie Duchové pouště
Id: 400804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedna z ilustrací k textům Henri Heislera, vydáno roku 1939, nakladatelství Albert Skira, Paris
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 044 Kč
Tomáš Bím
Alpa
Id: 391408
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Neznačeno
Ruina Landshut
Id: 402501
olej/plátno, rozměr 55,5 x 78 cm, neznačeno, drobné oděrky na dobovém dekorativním rámu (vznik 1. pol. 19. století)
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
Kamil Lhoták
Rok 1913
Id: 397002
tuš/papír, rozměr listu cca 15 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
František Cína - Jelínek
Kvetoucí hrušeň
Id: 399701
olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, otlučený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 100 Kč
Jakub Obrovský
Léto
Id: 400303
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 43,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně opatřeno razítkem Spolku výtvarných umělců Mánes
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 391401
lept s akvatintou/papír, rozměr ve výřezu 43 x 27,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Libor Fára
Andělská křídla
Id: 395001
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 22 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Bohdan Obrovský
Před svatbou
Id: 395703
olej/dřevo, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, poškozená malba, prasklá deska
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Vratislav Vosátka
Vlašim
Id: 397605
olej/karton, rozměr 29,5 x 44 cm, neznačeno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu,obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Jiří Kalousek
Olšany
Id: 401002
kombinovaná technika, olej/sololit, rozměr 57 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Otakar Hůrka
Podzim na Sázavě
Id: 396603
olej/karton, rozměr 34,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, malba v ploše poškozena
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
Strom poznání
Id: 385108
kombinovaná litografie se zlatotiskem/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč