Čas na serveru 22:52:25

Aukce LXXXVII./2023

Auguste Rodin - Eva

Auguste Rodin
Eva

Id: 401604

bronzová plastika na mramorovém podstavci, rozměr plastiky 43 cm, s podstavcem 46 cm, značeno ve spodní části plastiky, jedná se o novodobý odlitek

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Adolf Born - Krysař

Krysař

Id: 392604

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 29,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 48

Kája Saudek - Baseball

Kája Saudek
Baseball

Id: 404503

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 29,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v brožuře Zahraj si softball a baseball, vyd. ČSTV 1990

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Kamil Linhart - Louny

Kamil Linhart
Louny

Id: 391001

olej/plátno, rozměr 45,5 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

25 444

Detail

Příhozy: 67

Jaroslav Róna - Ptáčátko

Jaroslav Róna
Ptáčátko

Id: 393403

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 30,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 56

Olbram Zoubek - Léto

Léto

Id: 396103

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 50

Olbram Zoubek - Zvěstování - Anděl

Zvěstování - Anděl

Id: 398603

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 15 cm, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2005)

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 59

Jindra Husáriková - V cirkuse

Jindra Husáriková
V cirkuse

Id: 399002

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

25 000

Detail

Karel Schadt - Březový háj

Karel Schadt
Březový háj

Id: 401810

olej/plátno, rozměr 114 x 96 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Antonín Hudeček - Na jaře

Antonín Hudeček
Na jaře

Id: 404903

olej/papír, rozměr 58 x 79 cm, značeno vpravo dole, oboustranně zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Aleš Novák - Lesní interiér

Aleš Novák
Lesní interiér

Id: 389302

akryl/plátno, rozměr 110 x 140 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

  Autor neurčen - Krajina podle Špály

Krajina podle Špály

Id: 399604

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 57

Olbram Zoubek - Thamar

Thamar

Id: 396102

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)

Vyvolávací cena:

23 111

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 55

Vojtěch  Sedláček - Krajina

Vojtěch Sedláček
Krajina

Id: 392702

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 67

Jan  Zrzavý - Mužství

Mužství

Id: 397301

pastel/tužka/papír, rozměr 28 x 18,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

23 000

Detail