Čas na serveru 15:26:22

Aukce LXXXVII./2023

Jan  Zrzavý - Mužství

Mužství

Id: 397301

pastel/tužka/papír, rozměr 28 x 18,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Karel Hodr - Dubrovník

Karel Hodr
Dubrovník

Id: 398503

olej/plátno, rozměr 68 x 150 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jan Rapin - Dívka s perlou

Jan Rapin
Dívka s perlou

Id: 401202

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Ullmann - Mezi poli

Josef Ullmann
Mezi poli

Id: 405413

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Vratislav Vosátka - Pavlovice

Vratislav Vosátka
Pavlovice

Id: 397604

olej/karton, rozměr 37,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Adolf Born - Královna ze Sáby

Královna ze Sáby

Id: 398301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 400902

olej/dřevo, rozměr 35 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jiří Krejčí - Rybáři v podvečer

Jiří Krejčí
Rybáři v podvečer

Id: 402401

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, dobově rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Zamyšlení

Marie Čermínová - Toyen
Zamyšlení

Id: 394901

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 12,5 x 8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Příhozy: 60

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 392105

fotografie, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Otakar Číla - Benáres

Otakar Číla
Benáres

Id: 395702

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vilém Popelka - U řeky

Vilém Popelka
U řeky

Id: 395803

olej/plátno, rozměr 56 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef  Istler - Modrý kříž

Josef Istler
Modrý kříž

Id: 397201

kombinovaná technika/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Váchal - Lesní tůň

Josef Váchal
Lesní tůň

Id: 398401

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dřevoryt je původem z Váchalovy knihy Šumava umírající a romantická

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 61

Jan Saudek - Women

Women

Id: 398606

fotografie, rozměr 39 x 29,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Účastníci: 18