Aukce LXXXVII./2023
Mužství
Id: 397301
pastel/tužka/papír, rozměr 28 x 18,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč
Karel Hodr
Dubrovník
Id: 398503
olej/plátno, rozměr 68 x 150 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Jan Rapin
Dívka s perlou
Id: 401202
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Josef Ullmann
Mezi poli
Id: 405413
olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
23 000 Kč
Vratislav Vosátka
Pavlovice
Id: 397604
olej/karton, rozměr 37,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Královna ze Sáby
Id: 398301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 400902
olej/dřevo, rozměr 35 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
Jiří Krejčí
Rybáři v podvečer
Id: 402401
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, dobově rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Zamyšlení
Id: 394901
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 12,5 x 8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 100 Kč
Příhozy: 60
Bez názvu
Id: 392105
fotografie, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Otakar Číla
Benáres
Id: 395702
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč
Vilém Popelka
U řeky
Id: 395803
olej/plátno, rozměr 56 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Josef Istler
Modrý kříž
Id: 397201
kombinovaná technika/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Váchal
Lesní tůň
Id: 398401
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dřevoryt je původem z Váchalovy knihy Šumava umírající a romantická
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 61
Women
Id: 398606
fotografie, rozměr 39 x 29,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Účastníci: 18