Aukce LXXXVII./2023
Drahoslav Šolta
Kubistická krajina
Id: 392204
olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorská razítka, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Šetelík
Karlův most
Id: 398001
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Jan Vyčítal
Lásky
Id: 398508
akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Antonín Hudeček
Říčka Bělá
Id: 401807
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Moravec
Vysočina
Id: 399605
olej/sololit, rozměr 54 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 700 Kč
Marcel Niederle
Derby: Sparta - Slavia, 1948
Id: 397801
akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 600 Kč
Pasta Oner
Tell me about the habits
Id: 382501
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Václav Pavlík
Kytice
Id: 398504
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Vánoční kapři
Id: 399706
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Vladimír Pergler BAPE
V Lucerně
Id: 400401
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Vladimír Hroch
Z Dalmácie
Id: 396304
olej/karton, rozměr 35 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Václav Malý
Pohled do údolí
Id: 395801
olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, rozeschlý rám, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 600 Kč
Kája Saudek
Konvolut dvou kusů
Id: 378804
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, popsáno a značeno vpravo dole a kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 20,5 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
8 500 Kč
Max Švabinský
Konvolut pěti litografií
Id: 395701
konvolut pěti litografií, rozměr každého díla ve výřezu cca 19 x 15 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč
Gustav Macoun
Ve Svobodných Hamrech
Id: 400201
olej/dřevo, rozměr 18 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč