Čas na serveru 23:28:28

Aukce LXXXVII./2023

Drahoslav Šolta - Kubistická krajina

Drahoslav Šolta
Kubistická krajina

Id: 392204

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorská razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Šetelík - Karlův most

Jaroslav Šetelík
Karlův most

Id: 398001

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Vyčítal - Lásky

Jan Vyčítal
Lásky

Id: 398508

akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Antonín Hudeček - Říčka Bělá

Antonín Hudeček
Říčka Bělá

Id: 401807

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Moravec - Vysočina

Jaroslav Moravec
Vysočina

Id: 399605

olej/sololit, rozměr 54 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

Marcel Niederle - Derby: Sparta - Slavia, 1948

Marcel Niederle
Derby: Sparta - Slavia, 1948

Id: 397801

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Pasta  Oner - Tell me about the habits

Pasta Oner
Tell me about the habits

Id: 382501

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 398504

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Vánoční kapři

Marie Čermínová - Toyen
Vánoční kapři

Id: 399706

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vladimír Pergler BAPE - V Lucerně

Vladimír Pergler BAPE
V Lucerně

Id: 400401

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vladimír Hroch - Z Dalmácie

Vladimír Hroch
Z Dalmácie

Id: 396304

olej/karton, rozměr 35 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Václav Malý - Pohled do údolí

Václav Malý
Pohled do údolí

Id: 395801

olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, rozeschlý rám, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Kája Saudek - Konvolut dvou kusů

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378804

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, popsáno a značeno vpravo dole a kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 20,5 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Max Švabinský - Konvolut pěti litografií

Max Švabinský
Konvolut pěti litografií

Id: 395701

konvolut pěti litografií, rozměr každého díla ve výřezu cca 19 x 15 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Macoun - Ve Svobodných Hamrech

Gustav Macoun
Ve Svobodných Hamrech

Id: 400201

olej/dřevo, rozměr 18 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail