Aukce LXXXVII./2023
Jan Špála
Na Nežárce
Id: 395802
olej/plátno, rozměr 35 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 50
Stojící akt muže
Id: 397303
tužka/papír, viditelný rozměr 17,5 x 11 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Radek Baláž
Rolls Royce Silver Cloud
Id: 400801
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč
Bohuslav Reynek
U okna
Id: 400803
grafika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 50
Kristian Kodet
Ptáček
Id: 405001
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 700 Kč
Karel Sládek
Cirgusštern II. - Principálek
Id: 399801
akryl/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
35 005 Kč
Robert Jiran
Říční lázně
Id: 397701
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti díla vydaný autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 55
Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami
Id: 394902
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 18 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 54
Oldřich Kulhánek
Milionová bankovka
Id: 404402
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 58,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 550 Kč
Příhozy: 55
Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice
Id: 392701
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
33 500 Kč
Herečka
Id: 396107
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 003 Kč
Vladimír Vašíček
Z vnitřku
Id: 405002
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, zkroucený blind rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
33 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Podzimní nálada
Id: 394402
olej/karton, rozměr 44 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Jaro
Id: 396104
papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 51
Jan Kristofori
Modrá symfonie
Id: 398201
kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 71 x 71 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč