Čas na serveru 21:11:22

Aukce LXXXVII./2023

Jan Špála - Na Nežárce

Jan Špála
Na Nežárce

Id: 395802

olej/plátno, rozměr 35 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 50

Jan  Zrzavý - Stojící akt muže

Stojící akt muže

Id: 397303

tužka/papír, viditelný rozměr 17,5 x 11 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Radek Baláž - Rolls Royce Silver Cloud

Radek Baláž
Rolls Royce Silver Cloud

Id: 400801

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Bohuslav Reynek - U okna

Bohuslav Reynek
U okna

Id: 400803

grafika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 50

Kristian Kodet - Ptáček

Kristian Kodet
Ptáček

Id: 405001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

35 700

Detail

Karel Sládek - Cirgusštern II. - Principálek

Karel Sládek
Cirgusštern II. - Principálek

Id: 399801

akryl/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

35 005

Detail

Robert Jiran - Říční lázně

Robert Jiran
Říční lázně

Id: 397701

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti díla vydaný autorem

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 55

Marie Čermínová - Toyen - Dívka spící pod hvězdami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami

Id: 394902

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 18 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 54

Oldřich Kulhánek - Milionová bankovka

Oldřich Kulhánek
Milionová bankovka

Id: 404402

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 58,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 550

Detail

Příhozy: 55

Marie Čermínová - Toyen - Dětská stavebnice

Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice

Id: 392701

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 500

Detail

Olbram Zoubek - Herečka

Herečka

Id: 396107

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)

Vyvolávací cena:

33 003

Detail

Vladimír Vašíček - Z vnitřku

Vladimír Vašíček
Z vnitřku

Id: 405002

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, zkroucený blind rám

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Podzimní nálada

František Daněk - Sedláček
Podzimní nálada

Id: 394402

olej/karton, rozměr 44 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 396104

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 51

Jan Kristofori - Modrá symfonie

Jan Kristofori
Modrá symfonie

Id: 398201

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 71 x 71 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail