Čas na serveru 09:21:46

Aukce LXXXVII./2023

Vratislav Vosátka - Letní podvečer

Vratislav Vosátka
Letní podvečer

Id: 397601

olej/karton, rozměr 46 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 87

Vlastimil  Košvanec - Letní výlet

Vlastimil Košvanec
Letní výlet

Id: 395501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Salvador Dalí - Sen vyvolaný letem včely kolem granátového jablka těsně před probuzením

Salvador Dalí
Sen vyvolaný letem včely kolem granátového jablka těsně před probuzením

Id: 397101

barevná litografie/papír, zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 56,5 x 41,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 72

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 391407

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

  Neznačeno - Vítání velmože

Neznačeno
Vítání velmože

Id: 404904

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti rastaurováno a rentoilováno, malba v ploše vypadaná (Itálie, 17. stol.)

Vyvolávací cena:
9 500

63 000

Detail

Příhozy: 61

Jan  Zrzavý - Ptákožena

Ptákožena

Id: 397302

pastel/papír, viditelný rozměr 24,5 x 18 cm, značeno, datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 50

František Kaván - Zima u Libuně

František Kaván
Zima u Libuně

Id: 405401

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, odřený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 68

Rudolf Krivoš - Beseda

Rudolf Krivoš
Beseda

Id: 400101

kombinovaná technika/sololit, rozměr 60 x 72 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 51

Josef  Šíma - Kompozice

Josef Šíma
Kompozice

Id: 401301

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně věnování autorem

Vyvolávací cena:
10 500

57 800

Detail

František Ringo Čech - Zlatá ulička

František Ringo Čech
Zlatá ulička

Id: 402603

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

57 099

Detail

Příhozy: 75

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 391411

patinovaný bronz, rozměr 9 x 6 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Otto Gutfreund - Objímající se postavy

Otto Gutfreund
Objímající se postavy

Id: 387315

patinovaná bronzová plastika/dřevěný podstavec, výška s podstavcem cca 65 cm, výška plastiky 61 cm, značeno na plintě, pozdější odlitek

Vyvolávací cena:
7 500

52 000

Detail

Příhozy: 51

Oldřich Kulhánek - Za všechny peníze

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 404404

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, pamětní list státní tiskárny cenin, autorský tisk

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Benátky

Josef Písecký (Liška)
Benátky

Id: 395302

olej/plátno na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 68

František Ringo Čech - Boj české zvěře s emigranty

František Ringo Čech
Boj české zvěře s emigranty

Id: 402601

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail