Čas na serveru 21:43:37

Aukce LXXXVII./2023

Antonín Hudeček - Plenérová studie

Antonín Hudeček
Plenérová studie

Id: 393802

olej/plátno na kartonu, rozměr 31 x 44,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, odřený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

František Emler - Snopy

František Emler
Snopy

Id: 398903

tempera/karton, rozměr 33 x 41 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Smolík Pavel - Zelená krajina

Smolík Pavel
Zelená krajina

Id: 389604

olej/tempera/papír na sololitu, rozměr 106 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Karel Skála - Přístav Collioure

Karel Skála
Přístav Collioure

Id: 392901

tempera/papír, rozměr 56 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Skála - V okolí města Collioure

Karel Skála
V okolí města Collioure

Id: 392902

kombinovaná technika/papír, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

František Gross - Postavy

František Gross
Postavy

Id: 391406

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schadt - U moře

Karel Schadt
U moře

Id: 399502

olej/karton, rozměr cca 30,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, malba na několika místech přilepena ke sklu

Vyvolávací cena:

1 900

Detail