Čas na serveru 13:07:10

Aukce LXXXVII./2023

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 392304

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jakub Obrovský - Zahrada

Jakub Obrovský
Zahrada

Id: 397401

olej/karton, rozměr 33 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Vratislav Vosátka - Letní motiv z Třešti

Vratislav Vosátka
Letní motiv z Třešti

Id: 397602

olej/karton, rozměr 31 x 46 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Písecký (Liška) - Sarajevo

Josef Písecký (Liška)
Sarajevo

Id: 395301

olej/plátno na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Stanislav Geisler - Týnská ulička

Stanislav Geisler
Týnská ulička

Id: 395901

olej/karton, rozměr 40 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, odřený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Příhozy: 51

František Tavík Šimon - Sokolský slet

František Tavík Šimon
Sokolský slet

Id: 396601

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Blažíček - Přelet polárního motýla

František Blažíček
Přelet polárního motýla

Id: 397501

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr včetně rámu 104 x 104 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, autorsky rámováno, malba na několika místech odloupnutá

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Marcel Niederle - Sparta - Slavia, 1965

Marcel Niederle
Sparta - Slavia, 1965

Id: 397802

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 40 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Karel Jan Sigmund - Zima na Vysočině

Karel Jan Sigmund
Zima na Vysočině

Id: 400203

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

  Autor neurčen - Podvečer na pobřeží

Podvečer na pobřeží

Id: 390019

olej/dřevo, rozměr 15 x 27 cm, značeno nečitelně vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Pasta  Oner - Bad Decisions

Pasta Oner
Bad Decisions

Id: 392302

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, číslováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan Vyčítal - Divoch

Jan Vyčítal
Divoch

Id: 398507

akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Karel Jan Sigmund - U lesa

Karel Jan Sigmund
U lesa

Id: 400204

olej/překližka, rozměr 46 x 56 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Milan Knížák - Umělci

Milan Knížák
Umělci

Id: 401611

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno a popsáno v ploše a na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Miloslav Holý_ - Léto na Tachovsku

Miloslav Holý_
Léto na Tachovsku

Id: 388807

olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 900

Detail