Čas na serveru 16:43:17

Aukce LXXXVII./2023

Pablo Picasso - Le Visage de la Paix XII

Pablo Picasso
Le Visage de la Paix XII

Id: 384110

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo věnování Adolfu Kroupovi, bývalému řediteli brněnského Domu umění

Vyvolávací cena:

41 100

Detail

Příhozy: 60

František  Foltýn - Abstraktní kompozice

František Foltýn
Abstraktní kompozice

Id: 401303

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Jan Rapin - Ležící akt

Jan Rapin
Ležící akt

Id: 399603

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno v dolní části, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

František Kaván - Od Hrdoňovic k večeru

František Kaván
Od Hrdoňovic k večeru

Id: 400301

olej/tempera/karton, rozměr 30 x 42,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti autorem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 49

Salvador Dalí - Božská komedie - Zpěv 30

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 30

Id: 401001

barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12. dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 53

Salvador Dalí - Eva Espacial

Salvador Dalí
Eva Espacial

Id: 403003

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno vpravo dole, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Kristian Kodet - Snoubení

Kristian Kodet
Snoubení

Id: 391802

olej/plátno, rozměr ve výřezu 19,5 x 19,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno, přiložen písemný certifikát k dílu vystavený muzeem autora

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Jindra Husáriková - Manéž

Jindra Husáriková
Manéž

Id: 399001

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

38 000

Detail

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 401603

bronzová plastika/mramorový podstavec, výška bronzového odlitku 34 cm, celková výška 41,5 cm, značeno na soše

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

František Ringo Čech - Ježíšek naděluje Čechům plyn a energii

František Ringo Čech
Ježíšek naděluje Čechům plyn a energii

Id: 402602

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

37 500

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 396105

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 42 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)

Vyvolávací cena:

37 055

Detail

Účastníci: 20

Arnošt Paderlík - Koláč

Arnošt Paderlík
Koláč

Id: 397001

olej/karton, rozměr cca 21 x 30 cm, značeno, datováno a dedikováno vpravo nahoře, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Jiří Anderle - Květinářka

Květinářka

Id: 398303

lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 58

Josef Liesler - Kočka

Josef Liesler
Kočka

Id: 398902

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 72

Vlastimil Zábranský - Zrzavý anděl

Vlastimil Zábranský
Zrzavý anděl

Id: 398602

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 30,5 cm, značeno dole uprostřed, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 333

Detail