Aukce LXXXVII./2023
Pablo Picasso
Le Visage de la Paix XII
Id: 384110
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo věnování Adolfu Kroupovi, bývalému řediteli brněnského Domu umění
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 100 Kč
Příhozy: 60
František Foltýn
Abstraktní kompozice
Id: 401303
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
41 000 Kč
Jan Rapin
Ležící akt
Id: 399603
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno v dolní části, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
František Kaván
Od Hrdoňovic k večeru
Id: 400301
olej/tempera/karton, rozměr 30 x 42,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti autorem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 49
Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 30
Id: 401001
barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12. dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 53
Salvador Dalí
Eva Espacial
Id: 403003
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno vpravo dole, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
40 000 Kč
Kristian Kodet
Snoubení
Id: 391802
olej/plátno, rozměr ve výřezu 19,5 x 19,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno, přiložen písemný certifikát k dílu vystavený muzeem autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč
Jindra Husáriková
Manéž
Id: 399001
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
38 000 Kč
Igor Kitzberger
Marabu
Id: 401603
bronzová plastika/mramorový podstavec, výška bronzového odlitku 34 cm, celková výška 41,5 cm, značeno na soše
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
38 000 Kč
František Ringo Čech
Ježíšek naděluje Čechům plyn a energii
Id: 402602
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 500 Kč
Klíčnice
Id: 396105
papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 42 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 055 Kč
Účastníci: 20
Arnošt Paderlík
Koláč
Id: 397001
olej/karton, rozměr cca 21 x 30 cm, značeno, datováno a dedikováno vpravo nahoře, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč
Květinářka
Id: 398303
lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 58
Josef Liesler
Kočka
Id: 398902
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
37 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 72
Vlastimil Zábranský
Zrzavý anděl
Id: 398602
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 30,5 cm, značeno dole uprostřed, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 333 Kč