Aukce LXXXVII./2023
Pohlednice z Kanady
Id: 401701
litografie/papír, rozměr listu cca 48 x 60 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, odřený rám (rok 1978)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 18
Rej masek
Id: 392603
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 40 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 200 Kč
Účastníci: 18
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi
Id: 389902
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 48
Antonín Hudeček
Tatry
Id: 396302
olej/karton, rozměr 34 x 46 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 55
Antonín Hudeček
Okořský podzim
Id: 405301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 25 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 100 Kč
Hanuš Schwaiger
Vodník
Id: 388802
gobelín, rozměr 99 x 160 cm, značeno v osnově ve spodní části, vrchní i spodní okraj zdoben dlouhými třásněmi, tkanina místy poškozená, Moravská gobelínová manufaktura Valašské Meziříčí
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
The Status
Id: 401501
fotografie/papír, rozměr listu cca 24 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originálu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Jan Kutálek
Prasátko - kasička
Id: 402104
keramická plastika/glazura, rozměr cca 14 x 25 cm, značeno na spodní straně
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
30 000 Kč
Zdeněk Burian
Za poklady eldoráda
Id: 404601
tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Za poklady eldoráda, E. St. Vráz, Nakladatelství Toužimský a Moravec, Praha, 1938,po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
30 000 Kč
Isabela a Gabriela Fárovy
Id: 399401
fotografie/kapa deska, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně přípis autora, zvlněný povrch
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
29 000 Kč
Rudolf Jelínek
Na dvorku
Id: 394401
olej/plátno, rozměr 56 x 69 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Otakar Číla
Koupání
Id: 405408
olej/karton, rozměr 25 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 111 Kč
Příhozy: 52
Podzim
Id: 396106
papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 42,5 x 25 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 100 Kč
Jaroslav Vlasák
Psychedelická projekce
Id: 392402
kombinovaná technika olej/akryl/karton, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodou
Id: 394903
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 20 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 51