Čas na serveru 08:59:57

Aukce LXXXVII./2023

Václav Špála - Čtyři jablka a jedna hruška

Čtyři jablka a jedna hruška

Id: 401302

olej/karton, rozměr 32 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis a osobní dopis původnímu majiteli, uvedeno v soupisu díla Václava Špály na str. 145, pod č. 1724

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 92

Josef Hlinomaz - Sen muže v cylindru

Josef Hlinomaz
Sen muže v cylindru

Id: 395101

olej/karton, rozměr 40,5 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

285 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 92

Joža Uprka - Krojované děvče

Joža Uprka
Krojované děvče

Id: 404901

olej/plátno, rozměr 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, malba v ploše krakelovaná, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
9 500

275 000

Detail

Příhozy: 121

Josef Jíra - Růže pro servírku

Josef Jíra
Růže pro servírku

Id: 403302

kombinovaná technika, olej/tempera/karton, rozměr 41 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

230 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 125

Josef Jíra - Jizera

Josef Jíra
Jizera

Id: 394801

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

220 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 127

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 400001

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)

Vyvolávací cena:
8 000

215 000

Detail

Účastníci: 40

Příhozy: 120

Josef Jambor - Letní krajina

Josef Jambor
Letní krajina

Id: 401808

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

190 000

Detail

Příhozy: 97

Jan  Bauch - Ikona

Jan Bauch
Ikona

Id: 396002

olej/plátno, rozměr 51 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

156 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 86

Richard Wiesner - Figurální kompozice č.9

Richard Wiesner
Figurální kompozice č.9

Id: 398505

olej/deska, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

135 100

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 83

Josef Velčovský - Podzimní start

Josef Velčovský
Podzimní start

Id: 401401

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, rámováno

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 77

Zdeněk Hajný - Zrození světla II

Zdeněk Hajný
Zrození světla II

Id: 400501

olej/plátno, rozměr 35,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v autorově monografii z roku 1992, č. 107

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Příhozy: 115

Zdeněk Burian - Nepozvaný host

Zdeněk Burian
Nepozvaný host

Id: 404001

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno, přiložen časopis Pionýr z roku 1975, kde je dílo publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana

Vyvolávací cena:
25 000

110 000

Detail

Příhozy: 75

Artuš Scheiner - Orientální pohádkový motiv

Artuš Scheiner
Orientální pohádkový motiv

Id: 390008

akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 52

Iva Hüttnerová - Zimní podvečer

Iva Hüttnerová
Zimní podvečer

Id: 405601

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 101

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 392107

patinovaný bronz, délka bronzového odlitku 62 cm, výška cca 34 cm, celková výška s kamenným podstavcem cca 39 cm, značeno a číslováno na podstavci viz foto, velká varianta

Vyvolávací cena:
30 000

100 000

Detail