Aukce LXXXVII./2023
Pasta Oner
God Saves We Spend
Id: 390401
tisková technika/papír, rozměr listu 49,8 x 49,8 cm, značeno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Vlasák
Magické zrcadlo
Id: 392401
olej/karton, rozměr 52 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Emanuel Knížek
Karel Kramář
Id: 396001
olej/karton, rozměr 46 x 38,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč
Vojtěch Sedláček
Na pastvě
Id: 402701
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Andrej Bělocvětov
Abstrakce
Id: 393408
akvarel/papír, rozměr 39 x 51 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Leopold Musil
Písek
Id: 400701
olej/karton, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
Eduard Ovčáček
Tabulky 3, PF 2009
Id: 401608
litografie/papír, rozměr 29 x 20 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
Jaroslav Grus
Jarní motiv
Id: 399702
kombinovaná technika/papír, rozměr 44 x 62 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, zvlněný papír
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 400 Kč
Quido Mánes
Portrét ženy
Id: 393701
akvarel/papír, viditelný rozměr 26 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Petr Modlitba
Skoropták
Id: 404505
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložena brožura Dinosauří rekordmani, kde je dílo publikováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Václav Vojtěch Novák
Jihočeský rybník
Id: 388804
olej/plátno, rozměr 37 x 96 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Bezvětří
Id: 400402
olej/plátno, rozměr 24 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, odřený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Daniel M. Smetana
Pes líže Jobovy rány
Id: 397804
kombinovaná technika/sololit, rozměr 63 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Pavel Vavrys
Autoportrét
Id: 399703
olej/papír, rozměr 60 x 45 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Antonín Procházka
Pierot s kolombínou
Id: 389303
kresba tužkou/papír, rozměr listu 16,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír zvlněný
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč