Čas na serveru 02:15:52

Aukce LXXXVII./2023

Pasta  Oner - God Saves We Spend

Pasta Oner
God Saves We Spend

Id: 390401

tisková technika/papír, rozměr listu 49,8 x 49,8 cm, značeno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Vlasák - Magické zrcadlo

Jaroslav Vlasák
Magické zrcadlo

Id: 392401

olej/karton, rozměr 52 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Knížek - Karel Kramář

Emanuel Knížek
Karel Kramář

Id: 396001

olej/karton, rozměr 46 x 38,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na pastvě

Vojtěch Sedláček
Na pastvě

Id: 402701

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Andrej Bělocvětov - Abstrakce

Andrej Bělocvětov
Abstrakce

Id: 393408

akvarel/papír, rozměr 39 x 51 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Leopold Musil - Písek

Leopold Musil
Písek

Id: 400701

olej/karton, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Eduard Ovčáček - Tabulky 3, PF 2009

Eduard Ovčáček
Tabulky 3, PF 2009

Id: 401608

litografie/papír, rozměr 29 x 20 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Grus - Jarní motiv

Jaroslav Grus
Jarní motiv

Id: 399702

kombinovaná technika/papír, rozměr 44 x 62 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, zvlněný papír

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Quido Mánes - Portrét ženy

Quido Mánes
Portrét ženy

Id: 393701

akvarel/papír, viditelný rozměr 26 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Petr Modlitba - Skoropták

Petr Modlitba
Skoropták

Id: 404505

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložena brožura Dinosauří rekordmani, kde je dílo publikováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Václav Vojtěch Novák - Jihočeský rybník

Václav Vojtěch Novák
Jihočeský rybník

Id: 388804

olej/plátno, rozměr 37 x 96 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Bezvětří

Jan Bohumil Pospíšil
Bezvětří

Id: 400402

olej/plátno, rozměr 24 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, odřený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Daniel M. Smetana - Pes líže Jobovy rány

Daniel M. Smetana
Pes líže Jobovy rány

Id: 397804

kombinovaná technika/sololit, rozměr 63 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Vavrys - Autoportrét

Pavel Vavrys
Autoportrét

Id: 399703

olej/papír, rozměr 60 x 45 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Procházka - Pierot s kolombínou

Antonín Procházka
Pierot s kolombínou

Id: 389303

kresba tužkou/papír, rozměr listu 16,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír zvlněný

Vyvolávací cena:

2 900

Detail