Čas na serveru 05:12:57

Aukce LXXXXIII/2023

  Autor neurčen - Štamgasti

Štamgasti

Id: 446702

olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 446801

papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1992

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Líbal - Podzim na Probošťské tůni

František Líbal
Podzim na Probošťské tůni

Id: 453102

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Tkadlík - Útěk do Egypta

František Tkadlík
Útěk do Egypta

Id: 451002

olej/plátno, rozměr 40 x 67 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře a Zpráva o restaurátorském průzkumu ak. mal. Martina Martana

Vyvolávací cena:
12 000

13 000

Detail

Albín Brunovský - Ovidius, Příběhy Orfeovy

Albín Brunovský
Ovidius, Příběhy Orfeovy

Id: 452106

barevný lept/suchá jehla/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 30 x 21 cm , značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 469

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vladimír Jeniš - Sen o jednom životě

Vladimír Jeniš
Sen o jednom životě

Id: 455701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

12 700

Detail

Kája Saudek - Konvolut dvou kusů

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378815

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, neznačeno a 17 x 17 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Adolf Born - Sen noci svatojánské

Sen noci svatojánské

Id: 451501

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace ke knize Williama Shakespeara Sen noci svatojánské (Lyra Pragensis, Praha 1994)

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jaroslav Vlasák - Souvislosti

Jaroslav Vlasák
Souvislosti

Id: 454802

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 54 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Robert Jiran - Žena s perlami

Robert Jiran
Žena s perlami

Id: 418204

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 166

Detail

Adolf Born - Pták v břiše kočky

Pták v břiše kočky

Id: 448902

suchá jehla/papír, rozměr listu 30 x 25 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 001

Detail

 Firma - Bez názvu

Firma
Bez názvu

Id: 456201

serigrafie/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno všemi umělci Firmy ve spodní části, včetně datace, autorský tisk, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef Jíra - Boží muka, Beránek - konvolut dvou ks

Josef Jíra
Boží muka, Beránek - konvolut dvou ks

Id: 449410

Boží muka: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno Beránek: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

František Dörfl - V osidlech III

František Dörfl
V osidlech III

Id: 454203

kombinovaná technika, olej/pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Apollonas Soben - Flamenco

Apollonas Soben
Flamenco

Id: 435402

Vyvolávací cena:

10 500

Detail