Čas na serveru 13:04:52

Aukce LXXXXIII/2023

Otakar Lebeda - Marina v Concarneau

Otakar Lebeda
Marina v Concarneau

Id: 450602

olej/plátno, rozměr 50 x 32 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, vpravo dole přípis: Z pozůstalosti O. Lebedy od pí. Marie Lebedové obdržel 1911 Ed. Novák, na zadní straně výstavní štítek ze souborné Lebedovy výstavy v Mánesu v r. 1928, tamtéž výstavní štítek z NG, publikováno v autorově monografii Otakar Lebeda (vyd. NG v Praze 2009) na str. 236 pod č. 151

Vyvolávací cena:
55 000

640 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 124

Vlastimil  Beneš - Zimní stadion

Vlastimil Beneš
Zimní stadion

Id: 453401

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:
12 500

375 000

Detail

Příhozy: 116

Václav Špála - Dvě hrušky a jedno jablko

Dvě hrušky a jedno jablko

Id: 451201

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 19,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, drobné oděrky na rámu, uvedeno v autorově soupisu díla na str. 56 pod č.315

Vyvolávací cena:
55 000

270 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 67

Václav Brožík - V zahradě

Václav Brožík
V zahradě

Id: 453305

olej/plátno podložené kartonem, rozměr 60 x 38 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
10 500

265 000

Detail

Příhozy: 58

Josef Jíra - Zátoka Makarská

Josef Jíra
Zátoka Makarská

Id: 449408

olej/karton, rozměr 61 x 82 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou

Vyvolávací cena:
25 000

255 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 70

Olbram Zoubek - Ty

Ty

Id: 450502

bronzová plastika, výška 57 cm, značeno na plintu na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1993

Vyvolávací cena:
65 000

225 000

Detail

Účastníci: 21

Otakar Číla - Pytlák se srnou

Otakar Číla
Pytlák se srnou

Id: 451801

olej/plátno, rozměr 69 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

210 000

Detail

Příhozy: 92

Josef Hlinomaz - Dva šílení brankáři

Josef Hlinomaz
Dva šílení brankáři

Id: 450101

kombinovaná technika, akvarel/tempera/tuš/papír, rozměr listu 27 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

208 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 104

Oldřich Smutný - Dům u vody

Oldřich Smutný
Dům u vody

Id: 452901

olej/plátno, rozměr 105 x 76 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
15 000

177 000

Detail

Příhozy: 87

Vladimír Kompánek - Panák III.

Vladimír Kompánek
Panák III.

Id: 452402

olej/sololit, rozměr 77 x 38 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:

155 000

Detail

Příhozy: 109

Marko Čermák - Tleskačovo létající kolo

Marko Čermák
Tleskačovo létající kolo

Id: 458301

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datoiváno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Příhozy: 55

Josef Velčovský - Pokoj plný horské krajiny

Josef Velčovský
Pokoj plný horské krajiny

Id: 453701

akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 113

František Hodonský - Krajina tvarů

František Hodonský
Krajina tvarů

Id: 455001

olej/plátno, rozměr 125 x 145 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1990, publikováno v monografii František Hodonský str. 128, vyd. galerie Dolmen, Praha 2010

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

Detail

Příhozy: 85

Josef Rataj - Ray Charles

Josef Rataj
Ray Charles

Id: 444601

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno fixované na desce, rozměr 120 x 110 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
11 500

126 000

Detail

Příhozy: 78

Libor Wagner - Akt

Libor Wagner
Akt

Id: 455501

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 73