Čas na serveru 04:32:06

Aukce LXXXXIII/2023

Jindra Kocourek - Trump 1910

Jindra Kocourek
Trump 1910

Id: 453608

olej/sololit, rozměr 20 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jindra Kocourek - Steyr XXX

Jindra Kocourek
Steyr XXX

Id: 453607

olej/sololit, rozměr 20,5 x 28,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Bohumil Stanislav Urban - Tulipány

Bohumil Stanislav Urban
Tulipány

Id: 439502

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

George Barris - Marilyn Monroe

George Barris
Marilyn Monroe

Id: 453902

fotografie, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ferdinand Engelmüller - Brandýs nad Labem

Ferdinand Engelmüller
Brandýs nad Labem

Id: 454204

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Kouzelník

Kouzelník

Id: 456603

lept/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adrian T. Bell - Závoj

Adrian T. Bell
Závoj

Id: 458801

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Štych - Luna

Pavel Štych
Luna

Id: 452303

akryl/plátno, rozměr 95 x 80 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Ferdinand Kotvald - Ulice v Karlových Varech

Ferdinand Kotvald
Ulice v Karlových Varech

Id: 452503

olej/tempera/překližka, rozměr ve výřezu 24,5 x 33,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Adolf Born - Řecký rybář - Monemvasia

Řecký rybář - Monemvasia

Id: 454606

propiska/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Václav  Pavlík - Kytice karafiátů

Václav Pavlík
Kytice karafiátů

Id: 448803

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František Emler - Kostel

František Emler
Kostel

Id: 449202

tempera/papír, rozměr 27 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Eduard Ovčáček - Green-Red Blues

Eduard Ovčáček
Green-Red Blues

Id: 456507

litografie/papír, rozměr 62 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jiří Winter Neprakta - Johannes Gutenberg

Jiří Winter Neprakta
Johannes Gutenberg

Id: 442426

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 31 x 45 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jiří Winter Neprakta - Klíčník

Jiří Winter Neprakta
Klíčník

Id: 442425

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 31 x 45 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail