Čas na serveru 04:06:45

Aukce LXXXXIII/2023

Pasta  Oner - God saves we spend

Pasta Oner
God saves we spend

Id: 446605

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Výslech

Oldřich Kulhánek
Výslech

Id: 447710

litografie/papír, rozměr listu 76,5 x 60 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, cyklus Tribunál

Vyvolávací cena:
7 500

15 000

Detail

Magdalena Nováková - Modern Halloween

Magdalena Nováková
Modern Halloween

Id: 453802

akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Patrik Saudek - Čtyři vraždy stačí, drahoušku!

Patrik Saudek
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!

Id: 454601

kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše malby, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jiří Grus - Zápas se Širokkem v zahradě

Jiří Grus
Zápas se Širokkem v zahradě

Id: 451402

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, autorský tisk 1/7

Vyvolávací cena:

14 700

Detail

Oldřich Kulhánek - Tribunál

Oldřich Kulhánek
Tribunál

Id: 447713

litografie/papír, rozměr listu 76 x 57,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z cyklu Tribunál

Vyvolávací cena:
7 500

14 600

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 412007

dřevoryt/papír, rozměr listu cca 33 x 25,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František  Tichý - Paganini II

František Tichý
Paganini II

Id: 429009

suchá jehla/papír, rozměr listu 46 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Apollonas Soben - Výběr

Apollonas Soben
Výběr

Id: 435405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Zdeněk Miler - Krtek a havran

Zdeněk Miler
Krtek a havran

Id: 448401

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 9 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, zvlněný podklad kresby

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Věznice Ruzyně, cela č. 321

Oldřich Kulhánek
Věznice Ruzyně, cela č. 321

Id: 447712

litografie/papír, rozměr listu 76 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z cyklu Tribunál

Vyvolávací cena:
7 500

14 200

Detail

Jan  Zrzavý - Loretánské náměstí

Loretánské náměstí

Id: 433810

litografie/papír, rozměr listu 15,5 x 22 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Příhozy: 54

Jiří Grus - Záhada hlavolamu

Jiří Grus
Záhada hlavolamu

Id: 451401

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, autorský tisk 1/7

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Adolf Born - Nejkrásnější otrokyně světa

Nejkrásnější otrokyně světa

Id: 454607

kompletní soubor šesti litografií, specifikace všech děl: litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. 1) Gina Lollobrigida, 2) Marlene Dietrich, 3) Claudia Cardinale, 4) Giulieta Masina, 5) Josephine Baker, 6) Pablo Picasso

Vyvolávací cena:
12 500

14 000

Detail

Robert Jiran - Akt

Robert Jiran
Akt

Id: 429703

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail